2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

هر کی بستگی ب خودش داره من شاغل نمیتونم روحیه اشو ندارم زود اعصابم خورد میشه 

خدای خوب و مهربون میشه بهم کمک کنی امید بدی میشه معجزه بشه شوهرم بهتر بشه بتونم برم ای وی  اف خدا جونم زخم زبون خیلی بده خودت کمکم کن بتونم تحمل کنم میدونم تو بزرگی کریمی خودمو همسرمو بهت سپردم هر چی اتفاق خوبه برامون بی افته . ممنونم خدا جووووووونم 🥰🥰🥰
2215

من خانه دارم ولی دلم میخواست شاغل باشم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2050

زن قوی، چ شاغل، چ خانه دار

بستگی ب روحیات افراد داره

بعضیا توانایی کار بیرونو ندارن

بعضیا دوس ندارن تو خونه بمونن

پس نمیشه گف کدوم بهترع

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊

برا خودم شاغل بودن میمسندم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

شاغل

برای چی جواب میدی قربونت؟چی رو میخوای قانع کنی؟کی رو میخوای راضی کنی؟ این مردم از خداشون ناراضی‌ان...از زندگیشون ناراضی آن...حالا تو میخوای اینارو توضیح بدی،راضی کنی؟ بعد به تو میگن تو یه جای دیگه هم بد بودی!بگید بیست جای دیگه هم بد بودم...شما تازه از یه بدی من خبر دارید؟من پر بدی ام...برای چی دفاع میکنید؟ما تاکی میخوایم این بازی رو بگذاریم؟چرا ما می‌ایستیم تو پیستی که مردم مشت بزنن می‌افتیم به بدبختی بلند میشیم دوباره بزنن باز دوباره بلند بشیم!این هنره؟!

صددرصد شاغل

❤#برابری ... جوانه میزنم به روی زخم بر تنم / فقط به حکم بودنم / که من زنم زنم زنم / چو همصدا شویم و پای به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم / جهان دیگری بسازیم از برابری / به همدلی و خواهری / جهانِ شاد و بهتری ..❤       آدم بودن عبارت قشنگیه چون فرقی بین زن و مرد نمیذاره قلب و مغز آدما جنسیت نداره 📚جنس ضعیف اثر اوریانا فالاچی      دوست عزیزم دوست داشتم چندتا نکته رو بهت بگم : توی یه خیانت هر دو طرف مقصرن هم خانوم هم آقا دلیل نمیشه شما فقط یک طرف رو بچسبید مثلا بگید اگه زنا کاری نکنن مردا نمیرن سمتشون اینو بگم اگه مردا هم کاری نکنن زنا نمیرن سمتشون ۲- وقتی یه بچه از یه مادر با یه قوم و گویش و یه پدر با یه قوم و گویش دیگه به دنیا میاد اون بچه دو رگه ست اینطور نیست که رگ و ریشه ش فقط متعلق به پدرش باشه خود شماها مادر هستید آیا تو مراحل پزشکی همه چیزِ بچه از سمت پدره که خاندانشم فقط پدر باشن؟؟ *دیگه خسته شدم انقدر تو تاپیکای مربوط به معلما بحث کردم واقعا اعصاب خردیه با این همه آدم بی منطق صحبت کنم که هیچگونه درکی از معلمی ندارن و تنها حرفشون اینه که معلما میخورن و میخوابن با تموم احترام و عشقی که به تموم دوستای نی نی سایتیم دارم برام مهم نیست که چقدر آدم عزیزی هستید هم اگه بتونم بحث میکنم و اول از همه هم گزارش میزنم فقط قبلش شما برید یه مطالعه ای بکنید انقدر به معلم ها نپرید*

نمیدونم 

ولی اگه بچه داشته باشم و نیاز مالی نداشته باشم مطمعنا سرکار نمیرم وبچمو بزرگ میکنم 

چون خودم بچه بودم مامانم سرکارمیرفت بدترین روزای زندگیم بود

🤍تنهاتورا میپرستم وتنها ازتویاری میجویم🤍
1718