2410
2553

سلام دوستان من میخاستم یکیو با پیج فیک امتحان کنم بعد فالورامم ۱۴۷ فالووینگامم ۱۱۰ 

بعد ی هفته ای هس درخواس دادم ولی خبری نیس ن قبول ن رد کرده 

الان پیام بدم بگم میشه فالو کنید ضایع نیس ؟

ک بگه مثلا ی هفته پیش چطور م یادش بوده ک ب من درخواس دادع و من قبول نکردم

خاهشا راهنمایم کنید ک بگم ضایع نیس ؟

مثلا چطوری امتحانش می کنید 

بهش پیام می دید ببینید باهاتون صحبت می کنه یا نه؟ 

خب هر کسی ممکنه از سر شیطنت با جنس مخالفش چت کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا چطوری امتحانش می کنید  بهش پیام می دید ببینید باهاتون صحبت می کنه یا نه؟  خب هر کسی ...

ن اجی میشع بیاید خصوصی ک کامل ماجرارو بگم راهنمایم کنید 

2456

میشه منم آیدی یه نفر و بدم  یه عکس ازش برام‌بگیری دلم واسش تنگ شده عکسا و ویساشو پاک کردم ..الکی بگین یا باهم آشنا شیم ...یه جوری فقط یه عکس میخوام

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2714
اخه اجی همینطور ک عکس نمیدن ؟

به خدا من امتحان کردنم صفره یعنی خودم نمیتونم سوتی میدم کلا انگار فکر میکنم طرف فهمیده ..دیگه هر جوری که میتونی بایه ترفندی بگیری برام خیلی خوب میشه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
بخدا چیزی ب ذهنم نمیرسع واسع خودمم موندم 

اه شانس من😣

ببخشی اجی😞

فداتتت

2706