2737
2734

همسرم یه آدم معتقده سعی میکنه دل کسی ونشکنه وبسیاراهل کمک کردن به دیگرانه حالانه انفاق ولی خیلی به دیگران قرض میده خیلی هم براش مهمه پولی که درمیاره حلال باشه ولی...

چندسالی هست که گره افتاده توکارش وانگار زندگیمون برکت نداره وهمیشه هرچی می دویم جایی نمیرسیم 

حس می کنم افسرده شده ناامیدشده به زبون نمیاره ولی من میشناسمش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم این کمک ها به اندازه ای نیست که مارا ازپیشرفت وزندگی عقب بندازه .....نمی دونم مشکل از کجاست 

اصلا پر توقع نیستیم اهل اسراف وسفر وتجملات هم نیستیم فقط به یه زندگی نرمال بدون دغدغه وناراحتی بچه هاراضی هستیم 

بچه هادارن بزرگ میشن والبته نسبت به زندگی معترض ان ومن میبینم که شوهرم چقدر خسته اس 

2731

مشکل من نیستم من میتونم بااینطور زندگی سرکنم اما بچه ها اول راهن اونا خیلی حسرتها به دلشون مونده واز زندگی بیشتر از اینها توقع دارن ومن بهشون حق میدم 

دلم براشون میسوزه که حسرت یه گردش یه تفریح ودرکل حسرت زندگی دیگرانو میخورن 

نه اینقدر بزرگن که معنی صبرو یادگرفته باشن ونه اونقدر کوچیک که نسبت به زندگی آگاه نباشن می دونم توقعاتشون کمه ولی چه کنیم نمیشه ...