2726

آدما فکر میکنن همیشه توزندگیشون زمان دارن بنظرمن بزرگترین غفلت کنکور وحتی زندگی هم همینه *گذرزمان*که به سرعت نورمیگذره

¤¤اول از همه زمانتون ازدست ندین حتی1ثانیه گرانبهاترین چیزیه که دردوره کنکوردارین ، خیلی زودمیگذره خیلی

¤¤بانظم وپیاپی بخونین بین درسهاتون فاصله نندازین،تایه مبحث یافصل تموم نکردین سراغ درس دیگه

¤¤ازنخوندن درس های ک فکرمیکنین ضعیف هستین دوری نکنین شایداگه یک مدت مداوم روی اون درس وقت بزارین کم کم ازخوندنش لذت ببرین و دوست داشته باشین همش اون کتاب بخونین اتفاقی ک برای درس زبان و ریاضی برای خوده من پیش اومد    

80¤¤درصدیادگیریتون باتست زدن باشه،تاکیدنکنین که این درس نخوندم نمیتونم تستش بزنم برعکس میتونین یک سری از دروس حتی بدون خوندن هم با تست کامل یادبگیرین وبهش تسلط پیدا کنین

¤¤از کنار گذاشتن فصل های بزرگ مثل اسیدوباز،الکتروشیمی،کاربردمشتق،قلب،فوتوسنتز،حرکت شناسی و...جداصرف نظرکنین اینا فصل هایی هستن که بچه هارو میترسونن بخاطر حجم بالا ولی خیلی آسون هستن و راحت میشه ازشون درصدگرفت اشتباهی که من سالهای قبل کردم انجام ندین

¤¤بدون برنامه ریزی قدم هاتون شکست میخوره حتما برای یک ساله یک ماهه یک هفته یک روزه و ثانیه ثانیه ی کنکورتون برنامه ریزی دقیق داشته باشین و خودتون مجبور کنین ک بهش عمل کنین،و اشتباهی که بچه ها دچارش میشن اینه  که از یک شاخه به شاخه دیگه میپرن و یک مدت که میگذره ازبرنامه خسته میشن ویاچون کامل عمل نکردن دنبال یه برنامه دیگه میگردن تا جبران کنن و این باعث شکست میشه وکلی اززمانم ازدستشون میره.با عجله تموم کردن درس هابه جایی نمیرسین با دقت وحوصله بخونین هدف های بزرگ صبرزیادی هم میخاد

¤¤تست_تست_تست.بینهایت تست بزنین اگه واقعا میخواین نتیجه بگیرین

¤¤بیشترازهرچیزی تو دنیا خودتون برای خودتون مهم باشین وقتی حال خودتون خوب باشه از دیدتون همه دنیا خوب میشه امیدوارم همگی شماهم به نتیجه ای که دوس دارین و لایق هستین برسین

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس