2237
2217

نرده که تازه آبدارچی وایتکس زده بود به اندازه ۵ سانت رنگش رفت. همین طوری که ما داشتیم بهش میگفتیم چطوری لک رو بپوشونه و خودش غصه میخورد که الان دوباره باید ۸۰۰ تا یه میلیون بده اگه بخواد یه مانتوی اداری بگیره.

یه همکار آقا که خیلی بیشعور تشریف داره گفت قربان زن خودم که از وقتی ازدواج کردیم مثلا ده سال پیش تا حالا فقط یه روپوش خریده

بیشعور بوده دیگه ! 

من براش احسن الخالقین بودم ولی اون اکثر الخالقین رو دوست داشت 🥀      آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن🌈       ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      من تو هر چی که بدست آوردم و از دست دادم خدا رو دیدم💛   goftino.com/c/BVamgS 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2240

خوب ایرادش چیه؟

بیچاره طرز فکرش اینجوریه تا حالا ندیده زن ها خرج لباس میکنن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
2238
2239

🤣🤣🤣اون همکار اقاتون احتمالا عضو نینی سایت بوده 

چون این‌جمله معروف نینی سایتی هاست 

که وقتی یک نفر از یک مشکلش داره صحبت میکنه 

قربون خدا و ۱۲۴۰۰۰ تا پیامبر و ۱۴ تا امام معصوم میرن که اون‌مشکلو ندارن و میرن واسه همسرشون اسپند دود کنن چشم نخوره

آه ای یقین گمشده،ای ماهی گریز                                           در برکه های آینه لغزیده تو به تو                                              من آبگیر صافیم،اینک! به سحر عشق                                        از برکه های آینه راهی به من بجو✨
1718