2726
عنوان

چیکار کنم طرف شوهرم بگیرم؟؟ ایا🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 28 پست
عزیزم حواست فقط باشه پول زمینو دو دسای ندی شوهرت برا خودش خونه بخره حتمااا باید حداقل یه دنگ خونه ب ...

گفت به اسمت میکنم گفتم بهش دقیقا همینارو گفت اندازه پولت به اسمت میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برادر نکبته نکبت

لطفا نظرتون با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه دیشب هم تذکر داشتید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ندارن پولشو الان مشتری میگه خونوادت نمیزارن بخریم 

این دیگه حرف زوره

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
داداشات مشتری پیدا کنن خودشون فقط شوهرتو نمی‌فهمم! زمین شماست و مسئله‌ش بین شما و خانوادت زیادی حس ...

زمین قبلا به اسم شوهرم کرده بودم شراکتی باخونوادم خواستن مغازه بزنن اونا شراکت زدن بهم کمک نکردن الان نیمه کاره مونده میخوایم بفروشم بازمین نمیزارن 

ارثتو میدی ب شوهرت؟؟؟؟ن نفروش زمین بدرد نخوریم یاشه امسال ۲۰۰ت‌منه سال بغد میشه ۲۵۰ کم کمش اشتباه نک ...

کل پولمون گذاشتم سوپرمارکت بزنیم باداداشم شراکتی دبه کرد زد زیر حرفش ما خرج کردیم اون ن الان پولمون احتیاج داریم میخوایم هم سوپرمارکت هم زمین باهم بفروشیم