2703
2553

منو نامزدم قهریم

دوماه پیش داداشم اومد گفت : دیدمش خیلی داغون و فاسرده بود عین ی جسد بود وجود خارجی نداشت

من هم خوشحال شدم هم ناراحت ...ناراحت از اینکه افسردش...و خوشحال از اینکه پس دوسم داره ک از دوریم فاسرده شده 

ولی دیروز به دلایلی خیلی عصبانی شد و از لج ما رفت ی پروفایل انداخت خودش بود😭رفته بود کنار دریا(خونشون بوشهره) خیلی تیپ زده بود😭خوشحال بود 💔😭هندزفری تو گوشش بود و خواهرش ازش عکس گرفته بود 

قبلن ک میرفت کنار دریا هندزفری میزد و بع من زنگ میزد و صحبت و ویدیو کال و....

به نظرتون هندزفری تو گوشش بود آهنگ گوش میداد و به من فکر میکرد؟؟یا با یکی صحبت میکرد؟💔😭

بچها التماستون میکنم نپرسید چیشد قهر کردید و... همه چیو توی تاپیک قبل گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
متنو نمیخونم عکسو بزار بدو شارژ ندارم

دیر اومدی نخواه زود برو 😄

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2714
2706