2726

اگه میشناسین و تجربشو دارین راهنمایی کنید

لطفا نگید کالری شماری من یکسال کالری شماری کردم اصلا خوشم نمیاد راضی نیستم

میخوام رژیم اصولی زیر نظر کارشناس بگیرم

وزنم ۵۸قدم ۱۶۳

چربیای بدنم خیلی زیاده 

حداقل ده کیلو میخوام کم شم اونموقع تازه مثل خارجیا میشم😁

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی چرته رژیماش خیلیییی

من ۲۰۰هزارتومنمو ریختم تو جوب

قشنگ برو پیش متخصص تغذیه

حضوری برو آزمایش بده آنالیز کن بدنتو

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2728
من گرفتم قبلا، رژیمش اصولی نیست فقط تبلیغه اسم در کرده 

کم نکردین؟؟

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
راستی اسی وزنت ک خوبه. نکنه تو هم مثل من هیکل اروپایی دوست داری؟ 

اره اروپایی دوست دارم و چون استخونام درشته انگار ۷۰ کیلوام

رژیم سالم خوری کن در کنار ورزش  مطمین باش وزن کم میکنی و‌ بعدش ثابت میمونی

سالم خوری ؟ من عااااشق شیرینی و بیسکویت و شکلاتم

کم نکردین؟؟

ول کردم راستش. خیلی بد بود ناهار 4 قاشق برنج 

شام 30 گرم نون 

کی میتونه بابا... 

بعد از یجا دیگه رژیم گرفتم مقدار غذام خیلی بیشتر بود اما آروم آروم وزن کم میکردم، 13 کیلو تو 6 ماه 

الان 48 کیلو ام

تو با روح من از روز ِ ازل یارترینی🤍
سالم خوری ؟ من عااااشق شیرینی و بیسکویت و شکلاتم

خب دیگه اشکال کارت معلومه 

هیچ دکتری تم نمیتونه معجزه کنه برات ،، باید یاد بگیری سالم خوری کنی 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
خیلی چرته رژیماش خیلیییی من ۲۰۰هزارتومنمو ریختم تو جوب قشنگ برو پیش متخصص تغذیه حضوری برو آزمایش ...

منم 250 دادم رژیم 6 ماهه گرفتم چرتتتتتت داغوووون

خدا نگذره از اونایی ک تبلیغشو کردن من راضی نیستم ب شخصه 

منم 250 دادم رژیم 6 ماهه گرفتم چرتتتتتت داغوووون خدا نگذره از اونایی ک تبلیغشو کردن من راضی نیستم ب ...

واقعا

خیلی بدن

از این تعجب میکنم ک اینهمه بازیگر تبلیغ میکنن واسش

منم حلال نمیکنم.

تازه جالب اینه بمن ۵ ماهه دادن بعد گفتن ۱ ماه رژیم تثبیت رایگان دادیم ک اونم ندادن

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
واقعا خیلی بدن از این تعجب میکنم ک اینهمه بازیگر تبلیغ میکنن واسش منم حلال نمیکنم. تازه جالب این ...

من کلا 2 هفته گرفتم و دیگه ولش کردم

آخه کی میتونه ناهار 4 تا قاشق غذا بخوره بعد ب پشتیبانم میگفتم من گشنمه میگفت کاهو بخور خب مگه کاهو منو سیر میکنه 😐

بعد رفتم از جای درست حسابی رژیم گرفتم ناهارم 12 قاشق بود دوره اول 

بعدش شد 9

و کمترین میزانش 7 بود 

معلوم نیست این غفاری چ پولی ب این بازیگرا داده ک اینجور تبلیغش رو کردن، الان ک کلینیک زیبایی هم زده 

2706