2737
2734
عنوان

کمکککککک دردبعد ادرار در بارداری

142 بازدید | 14 پست

دخترااااا من ۶ ماهمه الان دوهفتس همش بعد از ادرار سوزش دارم الان چندروزه درد میگیره تا چند دقیقه زیر شکمم لباس زیرهم زیاد نمیپوشم ک خوب بشم فایده نداشته راه میرم ادرارم میگیره این هفته میرم دکتر تروخدا بگید شمااا اینطور شدید؟خطرداره 

عفونت ادراری گرفتی عزیزم برو دکتر بهت دارو میده

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی خطر داره؟؟؟ الان همش احساس ادرار دارم دارم دیونه میشم

بله . عفونت ادراری گرفتی و عفونت در بارداری خطر داره اگر کنترل نشه عزیزم . تا جایی که میدونم باعث زایمان زودرس میشه 

2738

من ک خیر سرم اول بارداریم نمیخام نگه دارم منتظرم زمان مناسب برسه سقط کنم خارشم شروع شده اعصابم بهم ریخته بارداری قبلم اینقدر خارش داشتم حالا اون ماههای اخر بود این از همین الان خارش دارم

........(این نقطه ها پر از حرفه ک ناگفته ماند تا کوچک شد)
خب فردا جوش شیرین استفاده میکنم یعنی تو تشت میشینی یا خودتو باآب وجوش شیرین میشوری؟ بهم میگی کلا

حتما باید دارو مصرف کنی 

ولی من چون از اول بارداریم عفونت زیاد داشتم این سری که خوب شدم مرتب دارم استفاده میکنم خدا رو شکر برنگشته عفونتم

یه لیوان پلاستیکی مخصوص گذاشتم کنار بعد دستشویی خودت رو بشور دستات رو هم بشور یه چایی قاشق جوش شیرین رو تو نصف لیوان مخلوط کن بدنت رو باهش بشور 

2706