2410
2553
عنوان

واسه همتون دعا کردم

143 بازدید | 30 پست

خانومای عزیز و مهربون که در تاپیک قبل امر فرمودن دعا کنم واسشون. عزیزانم واسه تک تکتون دعا کردم متن نوشتتون رو هم پیش ضریح حضرت معصومه خوندم ان شاءلله به همه خواسته هاتون برسید من حقیر هم دعا کنید مشکلاتم حل بشه😘😘❤❤❤

دانشجوی ارشد حسابداری علامه طباطبایی تهران 
خدا خیرت بده     من آخرین نفرا پیام دادم دعات میکنم از ته قلبم عزیزم    

نه عزیزم الان نشستم پیش ضریح 

همه پیاما رو خوندم واسه خانوم

دستت درد نکنه تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد🥰❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حاجت روا باشی 

چه مهربون هستید که به یاد بچه های نی نی سایت هم هستید

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2456
نه عزیزم الان نشستم پیش ضریح  همه پیاما رو خوندم واسه خانوم دستت درد نکنه تنت به ناز طبیبان ن ...

خوشا به سعادتت  

من به کریمه بودن خانوم و باب الحوائج بودن پدر بزرگوارشون و کرامت برادرشون آقا امام رضا خیللللللللللللللی اعتقاد دارم   

الهی که معجزه وار دست پر برگردی عزیزم  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
نه عزیزم الان نشستم پیش ضریح  همه پیاما رو خوندم واسه خانوم دستت درد نکنه تنت به ناز طبیبان ن ...

اسمم هانیه س منم دعا کن دوقلوهام سالم بیان بغلم.و خدا شوهرمو زندگیمو از شر ادمای بد اطرافم حفظ کنه

خداشکرت دوقلوهای خوشگلم خوش اومدین به زندگیمون واسه سلامتیشون صلوات میفرستین؟
حاجت روا باشی  چه مهربون هستید که به یاد بچه های نی نی سایت هم هستید

مرسی خوشگلم❤❤ 

وظیفه ست عزیزم کار خاصی نمی کنم یه اسم بردن و دعا کردن اگه سخت باشه واسم، دیگه هیچی پیش خدا ندارم😀😀❤❤

2714
مرسی خوشگلم❤❤  وظیفه ست عزیزم کار خاصی نمی کنم یه اسم بردن و دعا کردن اگه سخت باشه واسم، دیگه ...

در پناه خدا باشی 

و حاجت روا 

واسه آرامش دل منم دعا کن لطفا 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
خوشا به سعادتت     من به کریمه بودن خانوم و باب الحوائج بودن پدر بزرگوارشون و کرامت بر ...

مرسی خوشگلم خدا ان شاءلله به دلت آرامش بده زندگیت رو به کامت بچرخونه اونقدر خوشی داشته باشی که ندونی ساعت چنده و چندشنبه ست🥰🥰❤❤

اسمم هانیه س منم دعا کن دوقلوهام سالم بیان بغلم.و خدا شوهرمو زندگیمو از شر ادمای بد اطرافم حفظ کنه

چشم گلم خدا  حافظ دوقلوهات باشه واست بمونن سالم و بی درد و بیماری همسرتم واست هدایت کنه به پای هم به خوشی پیر بشین🥰❤😘

برای حاجت روایی سمیه هم دعا ون دوست مهربون

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

توروخدا برا منم دعا کنید 

اسمم راضیه است ازشون بخواید حاجتامو بدن خیلی دلم گرفته😔😔😔آیه الکرسی میخونم براتون

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
2706