2726
عنوان

ب نظرتون من چ شکلیم راستشو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یَک آدم خوشگل 

نه واقعا خوشگل نیستم از جلو جهرم فقط بامزه اس میگن شبیه شخصیت کارتون ام اما زیبا نیستم خیلی زشتم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
2728
یه آدم توپر سفید چشم درشت موهای سیاه قد کوتاه صورت دایره ای  هه میدونم حس شیشمم قویع😎

تو بادوکبال نیستی اون بانویومیولی😂😂

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

شکلتو که دقیق نمیتونم بگم اما اخلاقت و رفتارت نشون میده که نظر بقیه برات خیلی مهمه که اشتباه میکنی🙁خودتو اصلاح کن، اعتماد به نفست پایینه، همش استرس داری، مخصوصاً استرس امتحان🙁دوست داری با بقیه ارتباط برقرار کنی اما نمیدونی چطوری ولی دختر خوش قلبی هستی انگار🥰قیافتم به نظرم پوست گندمی با چشمای مشکی یا قهوه ای تیره و تیپ معمولی هستی، درضمن هیچ غصه نخور دنیا دوروزه فقط شاد باش و با توکل به خدا موفق میشی💓😍

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
شکلتو که دقیق نمیتونم بگم اما اخلاقت و رفتارت نشون میده که نظر بقیه برات خیلی مهمه که اشتباه میکنی🙁 ...

💜💜💜💜