2230
2217
عنوان

ب نظرتون من چ شکلیم راستشو بگید

239 بازدید | 23 پست

تصورتون کلا نسبت به من چیه

چ جور ادمیم 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

تصوری نداریم 🚶‍♀️🚶‍♀️

همه میتونن درس بخونن اما همه فهمیده نمیشن، باسوادی یه مهارته‌ اما فهمیدگی یه فضیلت... هر زخمی که به کسی میزنیم، اول روح خودمونو میخراشه... 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2226

توپر سفید چشم درشت 

خیلی وقته که بیماری افسردگی دارم اما شرایط دکتر رفتن رو ندارم چون همسرم درکم نمیکنه میدونی یه بار دکتر عمومی برام زولپیدم و نورتریپتیلین نوشت اما مصرفشو قطع کردم چون بشدت وابستگی میاورد اما هیچ موقع یه دکتر خوب نرفتم چون جرئت بیان بیماریمو ندارم بخاطر همین تصمیم گرفتم خودم تاحدودی حال خودمو خوب کنم وقتایی که گریه م میگیره میرم تو آشپزخونه خودمو مشغول کار میکنم سعی میکنم کمتر آهنگ غمگین گوش کنم یا وقتایی که بغض گلومو میگیره یه آبنبات کوچولو بخورم شاید بنظرتون خنده دار باشه اما واقعا جواب میده ⁦❤️⁩۲۱ سالمه اما قلبم گاهی اوقات خیلی درد میکنه سردرد میگرنی دارم تنگی نفس دارم بی خوابی دارم دست سمت راستم بی حس میشه وهمه اینا زمانی اتفاق میوفته که عصبی و ناراحت بشم 💔 وقتایی ک حس میکنم دیگه هیچ جایی توی این دنیا ندارم میام اینجا پس بیاین حداقل اینجا مراقب دل همدیگه باشیم توی دنیای واقعی همه مون به اندازه کافی ضربه خوردیم  پشت این اکانت ها کسایی هستن شاید بخاطر مشکل شون دیشب تا صبح رو گریه کردن پس مراقب گفتار رفتار و لحن بیان مون باشیم🍃

اصن شما!؟!!

متاسفم که برای بعضیا باید بنویسم(وقتی زیر پست استارتر کامنت میذارم کسی غیر از ایشون ریپ نزنه💜).آدم بین حوا و خدا,حوا را انتخاب کرد.آدم هم خدا را دیده بود هم حوا را...✞
به شدت دمدمی مزاج

این رو از کجا میگی

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
توپر سفید چشم درشت 

افرین همینجوری 

2050
یه آدم لاِغر اندام با صورت بیضی وقد بلند و موهای روشن 

😂😂موهای سیاه قد کوتاه صورتمم دایره ای 

یکدفعه عصبی میشی بعدش پشیمون میشی. توی انتخابها سختگیری‌. سعی می کنی مهربان باشی‌

اره همینجورم

یَک آدم خوشگل 

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
یَک آدم خوشگل 

نه واقعا خوشگل نیستم از جلو جهرم فقط بامزه اس میگن شبیه شخصیت کارتون ام اما زیبا نیستم خیلی زشتم

یه آدم توپر سفید چشم درشت موهای سیاه قد کوتاه صورت دایره ای  هه میدونم حس شیشمم قویع😎

تو بادوکبال نیستی اون بانویومیولی😂😂

2051