2733
2734

ینی هرچی تو سرچش هست خودش سرچشون کرده؟ میگه من یکیو سرچ کردم بقیه خودشون اومدن. راست میگه؟ لطفا توهین نکنید خواهرانه دلداریم بدین🙄

تا نزنه روشون ک نمیمونع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تا نزنه رو پیج ها،نمیمونه تو اون قسمت

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا جاسوسی کردی خب شماره دو چرا جلوش این حرف زدی ک اون بهانه بیاره

اصلا روزی بهش شک ندارم . اصلا از چک کردن خوشم نمیاد برعکس خیلی از خانما. خواستم برا دخترم کارتون بزارم دیدم. میدونید ناراحتیم چیه تو سرچش اسم یکی که میشناسمش بود. ینی اسم طرف و کلمه ی بد دررکنارش. اینو سرچ کرده بود

اصلا روزی بهش شک ندارم . اصلا از چک کردن خوشم نمیاد برعکس خیلی از خانما. خواستم برا دخترم کارتون بزا ...

وایی😶😶😶😶

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
2738
همه مردا سرچ میکنن حالا سرچ کردنش مهم نی .. مواظب باش پیام نده بشون

نه اهل پبام میست . اصلا برام مهم نیست سرچ کرده حالا پیش اومده زیاد تو این نخا نیست. من چند روز بود شرایطشو نداشتم.ناراحتیم اینه اسم کسی تو سرچاشه

ببین راست میگه ولی خواسته پیج اون شخص رو بیینه

مثلا من دنبال گلی هستم میزنم گلی هزار تا گلی فلان میاد

از رو کنجکاوی میزنم رو گلی فلانی حتی اگه پیجش قفل باشه تو هیستوری سرچم میمونه

ولی حتما باید دنبال یه گلی باشم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین راست میگه ولی خواسته پیج اون شخص رو بیینه مثلا من دنبال گلی هستم میزنم گلی هزار تا گلی ف ...

خیلی بهم محبت میکنه اصلا روزی اذیتم نکرده چندین ساله. الان این قضیه بهمم ریخت نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم. همش میگه اشتبا میکنی.میگه اره سرچ کردم. این اسما خودشون اومدن

خیلی بهم محبت میکنه اصلا روزی اذیتم نکرده چندین ساله. الان این قضیه بهمم ریخت نمیدونم چه عکس العملی ...

درست میگه بنده خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ینی مثلا اسم مریم فلان خودش میاد؟ پس چرا من تو سرچ تا اسم مریم نزنم نمیاد. مثلا نوشته مریم س...

نه دیگه بالا گفتم باید دنبال مریم باشه

من فکر کردم پیج زن خراب بوده

من باید دنبال مثلا مریم محمدی باشم

بزنم مریم مثلا مریم خراب میاد 

ولی باید مریم رو بزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706