2726
عنوان

تولدم مبارک + عکسم ♥️☺️🥳🎉🎊🎈🎂🎁بیاید بهتون کادو میدمممم....

| مشاهده متن کامل بحث + 5414 بازدید | 188 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تفلدت کلی مبارکککککککک

هولاااااااااااااااا

حالا سوال😂

اقا کسی این دختره خوجل و دوس داره؟فامیل؛؟غریبه؟اسمش چی چیه

این لبا برا کیه  

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
بلاها  شما باید به من کادو بدیدااا.... باشه آروم آروم ج میدیم 😂😂♥️♥️♥️♥️

اسی جووونم تولدت مبارک عشقم ان شالله به همه ی ارزوهات برسی 

عزیزم پولمون کلاهبرداری کردن میتونی بگی به پولمون میرسیم یا نه 

توروخدا جواب بده با قلب پاکت ❤❤❤❤❤😘😘😘

تولدت کلی مبارکمون باشه عزیزم 😍

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

تولدت مبارک عزیزم  بهترینا نصیبت بشه

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
2706