2733
2734

دخترای آذری تولدتون مبارک 

آذریا اعلام حضور کنن

😂♥️🎉🎉🎉🎉

هیشکی هیشکی تبریک نگفت حتی بهترین دوستام ... اونایی براشون کیک خریدم ... کادو خریدم... 

وضعیتم رو دیدن و هیچی نگفتن...

رسم روزگار...

آدم دلش می‌شکنه 

حالا اینارو بیخیال 

امروز تولدمه 

من یک حس شیشمی ام 

اول عکسمو میذارم 

بعد هر کدوم ی سوال بپرسید 

به مناسبت تولدم جواب میدم ...

امروزم ی خبر خوب بهم رسید مبنا بر سلامتیم

میخوام به شکرانش جواب شمارو بدم 

من ی بار تاپیک حس ششم زدم و پر بازدید شد 

اکثرا هم گفتن درست حدس زدم 

☺️♥️

اول عکسمو میذارم برام ی آرزوی خوب کنید 

بعد بریم سراغ سوالاتون 

تا جایی که خوابم بگیره ج میدم 

😂😂😂♥️

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

تولدت کلی مبارک

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بلاها 

شما باید به من کادو بدیدااا.... باشه آروم آروم ج میدیم 😂😂♥️♥️♥️♥️

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

تولدت مبارک عزیزم♥️

بگو ببینم من کی مامان میشم؟🥺

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2738

تولد من ۳روز دیگه س🥰

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

تولدت مبارک عزیزم به ارزوهات برسی♥♥🙏🏻🙏🏻خانواده من به ارامش میرسن زندگیمون خوب میشه روی ارامشو میبینیم اگه نه که هیچی اگه اره چند وقت دیگه ممنون🙏🏻

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...
2706