2737
2734
منم حدس بزنید 

۱۶۵

۶۰

گل سرخم چرا پژمرده حالی؟         بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم، بیشش به من ده                                        که تو کوچک دلی، طاقت نداری!  
اوهوم منم اندامم کپ توه فقط قدم یکم بلندتره

من قبلا ۵۲ بودم اصلا خوشم نمیومد از اندامم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سخت نگیییر خوشکلی که 

مرسی عشقم😁😍

خیلی دوست دارم لاغر شم

ایشالا هفته آینده میرم دکتر تغذیه و البته باشگاه

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2731
2738
ووی نه من خیلی لاغر نمیپسندم خوشکله ها ولی رو من نه حداقل  مال شما باحاله

رو منم لاغری جواب نمیده.. الان راضیم

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
اره باشه خیلی اندام قشنگ تره ولی در کل رو فرم بدن که ساعت شنی باشه رو آنچنان عوض نمیکنه 

من دیدم با رفع هیپ دیپ اندام رو فرم میاد،عرض باسن بیشتر میشه و کمر خیلی باریکتر از باسن میشه

گلی هستم از گل های جهنم🌹
چطوری ؟؟؟ منم میخوام چاق شم🤤

همش برنج و نون و ماکارونی میخوردم ی سال 😂😂😂

نه بابا شبیه زنای سن بالا شدی همون ۶۰کیلو ناز تر بودی دخترونه سنت کم میخورد

هر کی میبینه میگ قشنگ تر شدی ک 😂

2706