2737
2739
عنوان

کرونا

86 بازدید | 13 پست

بهم کمک کنید لطفا.من کرونا دارم.دعا کنید به ریه ام نزنه فردا میخام برم اسکن.ولی خب حس میکنم چن روزی پریودم عقب افتاده.نمیدونم حاملم یانه.هم فشار کرونا رومه هم پربود نشدن.از طرفی همسرمم الان خیسه عرقه و حالش بده.چیکار کنم بنظرتون.۶روزه کلافه شدیم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میخوریم بخدا ولی انگار اصلا تاثیر نداره هیچی

تا ۱۰روز ممکن اصلا تغییری احساس نکنی..حتی ممکن حس بد تر شدن رو داشته باشی...ولی حتما برو سی تی بده و اگه لازم بود دارو تزریق کن واسه خوب شدن خییلی تاثیر داره..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
ریه درگیر بشه عرق میکنه؟اره یکم درگیره و دارو مصرف میکنه.من چبکار کنم خیلی استرس دارم

بله معمولا اونایی که درگیری ریوی دارن خیلی عرق میکنن، استرس نداشته باش خوب میشین ، گفتم آب زیاد بخور من روزی سه لیتر آب و سه لیوان آب سیب و عسل میخوردم ، آب نمک قرقره کنید و داخل بینی بکشید ، ویتامین سی بخورید ، من زیاد دارو نخوردم حتی آنتی بیوتیک فقط استراحت کردم 

البته توصیه پزشک مهمتره

2738
بله معمولا اونایی که درگیری ریوی دارن خیلی عرق میکنن، استرس نداشته باش خوب میشین ، گفتم آب زیاد بخور ...

ما دگزا زدیم.الان همسرمم رمدسیویر میگیرع.میخوریم همه چی.ممنونم ازتون که دلداری میدین

من نفس تنگی ندارم.بازم برم سیتی بدم؟

واکسن زدید؟؟

بابا و آجیم نه تب داشتن نه تنگی نفس...ولی خسته و سنگینی حس میکردن..هر دو درگیری ریه داشتن..با تزریق دارو خوب شدن..روزای سختی بود...

ان شاءالله واسه شما هم به خوبی میگذره

من نزدم.همسرم زده بود.وای.چن روز بستری بودن؟

خدا رو شکر بستری نشدن...در واقع اینجا زیاد دیگه بستری نمیکنن...در صورتی ک اکسیژن خونشون پایین باشه...

یک هفته فقط صبح ها بستری بودن دارو تزریق میشد بهشون بعد می اومدن خونه....

نگران نباشید...امروز سی تی دادی؟؟