2703
2553

الان اکثرتون میگید ازدواج نمیکردم زود 

سوالم اینه اگه عاشق طرف باشید چی؟

درستونم خوب باشه و بدونید خب تو تحصیل براتون خللی ایجاد نمیکنه 

بازم نمیکردین اینکارو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درس میخوندم

زوده برا این حرفا عشق نیست اون درضمن

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2456
2714

الان توی همین سنم و اینکه اصلا اگه قرار باشه ازدواج کنم توی این سن حتی بهش فکرم نمیکنم

ی عالمه هدف دارم که ازدواج جلوشو میگیره

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺

همین راهی که اومدمو میرم حتی بیشترم به درس و تحصیلم بها میدم.فک کردن به عشق و رل و دوست پسر و حتی ازدواج قبل کنکور اشتباه محضه

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2706