2297
2298

الان اکثرتون میگید ازدواج نمیکردم زود 

سوالم اینه اگه عاشق طرف باشید چی؟

درستونم خوب باشه و بدونید خب تو تحصیل براتون خللی ایجاد نمیکنه 

بازم نمیکردین اینکارو؟

درس میخوندم

زوده برا این حرفا عشق نیست اون درضمن

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

درسمومیخوندم و درسمو میخوندم

السَّلامُ عَلیكَ يا رَبيعَ الأنامَ ونَضْرَةَ الأيّام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                                   بهار1402 

همین راهی که اومدمو میرم حتی بیشترم به درس و تحصیلم بها میدم.فک کردن به عشق و رل و دوست پسر و حتی ازدواج قبل کنکور اشتباه محضه

💚 الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

کلا تو فاز عشق و عاشقی و دوستی بودن چه پسر چه دختر اشتباهه تا قبل اینکه زندگیت به ساحل نسبتا امنی نرسیده 

آسیب های روحی این سن مشکلات جدی جسمی ایجاد میکنه و اینکه فرصت تحصیلی و کسب مهارت از دست میره بعدا سخت میشه جبران کرد