2737
2734
عنوان

مادرشوهر

238 بازدید | 29 پست

نمیدونم چرا مادرشوهرا یطورین شمام ناراضی این؟ 

نصف بیشتر دعواها و بدبختی منو شوهرم سر مادرشوهره ست اوووف ازش حرف میزنم حالم بد میشه یعنی چشم دیدنشو ندارم اما مجبورم 😒

میشه شما بگین از مادرشوهراتون و رفتارای بدشون و همچنین عکس العملاتون؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم من خیلی مشکل ندارم یعنی خیلی خودم درگیرش نمی کنم شوهرم هم متعادل ولی خوب اخلاقهای حرص درار داره ولی من زدم به بی خیالی

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2731
 من اومدم بگم مادرشوهر من یه فرشته به تمام معناست ، و عاشقشم و برم 😛🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

انشالله همیشه همینطور باشه

میشه سن مادرشوهر و سن خودتو بدونم

2738
مادرشوهرت رفتارای حرص دراور داره؟؟

اره مثلا یکی دوتاش تاپیک زدم 

ولی کلا میزارم رو حساب سن و سالش مشکلات زیادی که داره 

یه نمونش که چند وقت پیش رفته بودیم سفر همش قایمکی میرفت خرید حالا همه می گن به تو چع ولی خوب ادم حرصش می گیره مکه من چی کارش دارم

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

خدابیامرز تا بود زندگیم جهنم بود بعد از فوتش تازه همسرم فهمید زن و بچه داره🤕

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
مادرشوهرتون چند سالشه؟

۶۸

خدابیامرز تا بود زندگیم جهنم بود بعد از فوتش تازه همسرم فهمید زن و بچه داره🤕

ای جانم عزیزم

میشه بدونم چه رفتاری داشته جسارت نباشه البته اگه مایل هستی

۶۸

درکت میکنم خیلی سخته

مادرشوهر من ۴۰ سالشه همینطور حرص در میاره و حسادت میکنه تا کوچیکترین چیزی که میشه میره از من پیش همسرم گلایه میکنه اونم با من بحثش میشه انقد حسادت میکنه بهم ۴۰ سالشه از موقعی که عروسشون شدم مثه دخترای ۲۰ ساله تیپ میزنه حالم و بهم زده

2706