2726

یا برای پسرم زن بگیرم 

ی حس بدی دارم 

حس میکنم الان اینام همین میشن 

نمیدونم چیکار کنم 

دخترم خیلی خاستگار داره 

الان داره فوق لیسانس میخونه خوشکله و ...

پسرمم تحصیلکرده است 

اقاست 

میترسم 

ازدواج کنن و به شکست برسن 💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب افکار ادم بستگی داره درسته  اطرافمون  خیلی  موردا میشنویم اما اکر مثبت فکز کنبن  مثبت رخ میده  عمه من بخدا ی عروس داره  از دخترش بیشتر بدردش میخوره  چون همیشه میگف خدا ی عروس میذاره تو دامنم مث فرشته دقیقا همون شد

طلاقم  تجربه اس.. ازدواجم خدا گذاشته طلاقم خدا گذاشته انشالله که زندگی خوبی همه داشته باشن ولی ...

درسته 

ولی اگه وای ی بچه بیاد وسط 

چی 

نمیدونم 

شاید ما قدیمی ها اینجور فکر میکنیم 

اصلا ترس نداره.باید یادشون بدید مشکلات رو با هم حل کنن و درک داشته باشن.۹۰ درصد جداییهایی که تو این سایته بخاطر فرار از مشکلات و توقع بالا از شریک زندگیشون هست.جوونای امروز یاد گرفتن بجای حل مشکل پشت پا بزنن به همه چی و هیچ حرمت و اعتمادی بینشون باقی نمیمونه...

اولا که همه زندگی ها که به طلاق و شکست نمیرسن 

دوما طلاق هم پایان راه نیست،نه ازدواج مقدسه نه طلاق قبیحه،خیلیها هم بودن که توی زندگی اول شکست خوردن ولی بعدها مورد های بهتری سر راهشون قرار گرفته 

انقدر دیدگاه منفی به یک موضوع عادی اجتماعی اصلا خوب نیست

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠
اصلا ترس نداره.باید یادشون بدید مشکلات رو با هم حل کنن و درک داشته باشن.۹۰ درصد جداییهایی که تو این ...

کاملا درست میگید 

خوب 

من بچه ام رو قوی یار میارم 

اگه طرف مقابل ادم ضعیف و بی منطق ی بود 

یا در گذر زمان نشون داد 

کاملا درست میگید  خوب  من بچه ام رو قوی یار میارم  اگه طرف مقابل ادم ضعیف و بی منط ...

ببین بین دو طرف باید شباهتها زیاد باشه از لحاظ اخلاقی رفتاری مالی نه آرزوها و هدف‌ها .دوم به ادب داماد نگاه کن رفتارش باپدر مادرش رفتار پدرش با زنش

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
ازدواج باید کاملا برابر باشه یعنی موقعیت مالی زیبایی تحصیلات و فرهنگ برابر باشه شانس شکستش خیلی کم م ...

خیلی هم طبق قاعده نیست 

هست مواردی ک همه این چیزایی ک شما فرمایش کردید رو دارم مشکل دارن 

بعد ی مورد هست رف اختلاف شن بارا دارن 

بعد دارن شاد زندگی میکنن 

2706