2737
2734
چجور شما پسرا وابسته  و عاشق نمیشین...؟ شاید چون همزمان با چند نفرین اینجوریه... ولی اگه &nbs ...

کی گفته من عاشق نشدم.البته الان فهمیدم عادت بوده نه عاشق 

منم وابسته میشم منم دل می بندم ولی چون مغرورم نشون نمی دم تو تنهایی خودم با خودم خلوت می کنم 

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از نظر شما؟چه ویژگی هایی داشت که از بقیه متمایز بود از هر نظر

ببینید پسر جماعت از راه نگاه عاشق دختر میشه

دقیقا برعکس دخترها از راه گوش عاشق می شن

اون خیلی زیبا بود.انقدر به من محبت می کرد که من کمبودی نداشتم که چشمم کسیرو ببینه

و خیلی منطقی بود با من

مشتی هستی ملوان کشتی هستی  پنج سال هستش پر قدرت پر از انرژی مثبت دارم از پدرم فلج هستش پرستاری می کنم   همه لوتیان می دونند که پرچم بالاس   اگر کسی ازت درخواست کمک کرد بدون قبلا از خدا درخواست کمک کرده و خداوند ادرس تورو بهش داده  ورزشکارم بدنساز باید همیشه قوی باشم تا بتونم از پس مشکلات زندگی بربیام.به جدم قسم من اون ادم وقیح دو زنه نیستم  من اصلا به روح مادرم ازدواج نکردم تا حالا موقعیت خیلی زیاد داشتم خداشاهده. ولی از جوونیم گذشتم از هوا و هوس گذشتم به خاطر پدرم.اون علی شکارچی داره تبلیغ نر بودن می کنه و چند همسری  من دارم تبلیغ انسان بودن می کنم و تک همسری.تو زندگیم هیچ وقت نذاشتم  حقی پایمال بشه.در خواست دوستی قبول نمی کنم من خستم اما می دونم که میرسم بالاخره من میسازم دوباره دنیامو یه نفره
2731
از همه چی میگذره به خاطر عشقش‌  حتی از ارامش‌ و راحتی خودش‌  تو جیبش‌ پول نباشه اما   ...

اخ ک. چق راس بود.. 

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2738

ازت میپرسن چی دوست داری من چه مدلیم که آزارت میده بگو درست شم بی بهانه برات کادو ميخرن سوپرایز میکنن هرجا میرن چیزی ببینن تو دوست داری ميخرن برات براشون ارزش مالی مهم نیست معنویش واسشون مهمه وقتی دیدنت دستات بوس میکنن همش با نگاه ملایم چشای برق زده نگات میکنن بغلش حس آرامش داری اگه یچیزیت بشه نگران میشن حتی درد پریودی باشه نتونن کاری کنن میزنن گوگل راه حل پیدا میکنن میگن فلان چی بخور نباشه زود میرن ميخرن برات میارن نمیزارن گریه کنی زود آرومت میکنن کنار بقیه خیلی یه دنده لجوج اخمو ووو کنار تو یه جوجه رنگی یا به پیشی ملوسن کلا عشق خیلی خاصه ولی کاش یه مقدار پولم باشه بهش برسی ما که سالها عاشق شدیم عاشق بودیم عاشق هستیم ولی 11 ماهه کات کردیم چون گرونی داشته هامون ازمون گرفت نداشته هامون هم سخت تر میشه رسید بهش هرروز بحث دعوا سر همه چیز نصف بیشترش با کنار هم بودن ازبین میرفت ولی نشد 😞دعا میکنم تو زندگی تون عاشق همسرتون بشید اونم عاشق شما 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
کی گفته من عاشق نشدم.البته الان فهمیدم عادت بوده نه عاشق  منم وابسته میشم منم دل می بندم ولی چ ...

نه کلا شمارو نمیگم کلی میگم یعنی پسرای مغرور وقتی عاشق میشن از طرف دور میشن؟

نظرتون در مورد پسری که چند روز عاشقانه با ادم رفتار میکنه و همش خانومم خانومم میکنه و  خیلی واسه ازدواج برنامه ریزی میکنه و یهو هر مدت یهو سرد شه یا رفتارش عوض شه چیه؟؟

این اخیرا دیگه حتی جواب پی اممامو درست حسابی نمیده☹💔

2706