2726
عنوان

گذشته همسرم

337 بازدید | 16 پست

سلام...بچه ها من نامزدم قبلا ینی چندسال پیش۶/۷سال پیش خودش و دخترعموش  بهم علاقه داشتن همومیخواستن بعد ی چیزایی بین خانواده هاشون پیش اومد دیگ بهم خوردهرچی بینشون بود ولی خیلی منو‌دوس داره بهم ابراز علاقه میکنه و.....کلا ادم باشخصیتیه ولی همش حس میکنم هنوزم بهش علاقه داره هنوز بهش فک میکنه...کلافه امممممم

خسته از زندگی🥲💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا این فکرو میکنی راجبش حرف میزنه یبارم حرفشو پیش بکش ببین چی میگه

امیدوارم مثل یه پدرکه بچشو بایه قشنگتر عوض نمیکنه کسی بیاد تو زندگیتون که اونم هیچکس رو به بودن شما ترجیح نده😊
2728

اصلا درموردش حرف نزن ن با اون ن با هیچ کس دیگه.. حرف بزنی اگه فکرش پیش اون نباشه حرفات باعث میشه فکرش بره سمت اون 

هدف اینه سال دیگه این موقع، سر جای الان نباشم 🧚‍♀️🚣‍♀️🚴‍♀️🥳
فقط بدون هر چی بیشتر از این گیرا بدی و هی الکی بد بین باشی فقط اون رو سرد تر میکنی....الکی خودتو اذی ...

تاحالادرموردش بانامزدم حرفی نزدم ولی وقتی مثلا اسم بابای دختره یایکی ازاعصای خانوادشومیاره ی جوری میشم

خسته از زندگی🥲💔
تاحالادرموردش بانامزدم حرفی نزدم ولی وقتی مثلا اسم بابای دختره یایکی ازاعصای خانوادشومیاره ی جوری می ...

خب حتما نباید حرف بزنی وقتی مدام به اون فکر بکنی ناخودآگاه رفتارت سرد میشه

🌈💜💙💚💛🧡❤️🌈
2706