2726
عنوان

بچه ها میشه یه راهکاری بهم بگید واقعا ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرما گلم

گفتی مشاور 

حقیقتش خیلی دلم میخواد برم 

ولی وقتی فکر میکنم ک الان رفتم پیش مشاور و باید از اول همه ماجرا هارو براش توضیح بدم 

اینکه واقعا قلبن بتونم بهش بفهمونم که چی میگم و چه احساسی دارم 

انگار برام خیلی سخته 

انگار ک زبونم به گفتن حرفام باز نمیشه 

انگار ک هر چیم بهش بگم بازم حس میکنم  اونم مثل بقیه نمی‌فهمه 

نمی‌دونم چجوری بگم 

ولی انگار بی فایدس 

نمی‌دونم چجوری بهت بگم واقعا ولی وقتی فکر میکنم ک موضوعات و مشکلاتمو با عمق اون حسی ک تو من به وجود آورده 

گفتنش خیلی سخته

گفتی مشاور  حقیقتش خیلی دلم میخواد برم  ولی وقتی فکر میکنم ک الان رفتم پیش مشاور و باید ...

عزیزم خب خیلی طبیعیه چون موضوعات و مسال زندگی خیلی پیچیده ان یه خورده هم گفتنش سخته اینکه کدومو اول بگی کدومو بعدا بگی همینکه ممکنم هست با مرور اون موضوعات احساس بدی بهت دست بده که بازم طبیعیه

اما تحمل کردن این اخساس بد خیلی بهتر از اینه که هرروز درگیر مسایل جدید بشی و روحت بدتر خسته تر بشه 

اینایی که برای من نوشتی هم میتونی اول کار به مشاورت بگی قطعا اگر کار بلد باشه احساساتتو متوجه میشه

بازم درک میکنم چون طبعا مشاور اون لحظه ای رو‌که تو تجربه کردی ممکننه تحربه نکرده باشه اما خب به نظر من با توجه به علمی که داره میتونه راهکارای خوبی بهت بده

2728
عزیزم خب خیلی طبیعیه چون موضوعات و مسال زندگی خیلی پیچیده ان یه خورده هم گفتنش سخته اینکه کدومو اول ...

مرسی ازت 

ممنونم واقعا ک اینجوری جواب منو دادی 

کاربرایی مثل تو خیلی کمن تو نی نی سایت 

ایشالله تو اولین فرصت بتونم برم