2726

بچه ها فکر و خیالم خیلی زیاده متاسفانه خیلی تو زندگی خودم و زندگی خانوادم مشکلات هست

یه جوری ک تا چشمامو میبندم یه دفعه ذهنم سمت هزارتا مسئله می‌ره 

هی همش به خودم میگم دیگه بسته به چیزی فکر نکن سعی کن بخوابی 

ولی اصلا نمیتونم 

متاسفانه خیلی زیر چشمام گود رفته و کبود شده 

چیکار کنم بچه ها تورو خدا اگه کسی راه حلی داره بهم بگه یکم بهتر بشم 

خیلی دلم میخواد بتونم شبا بخوابم 

می‌دونم باید برم پیش‌دکتر ولی اگه کسی راه حلی درمانی چیزی بلده ممنون میشم اگه بهم بگه

حتما حتما به مشاور مراجعه کن

سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون

و یادت باشه هر چقدر که فکری رو سرکوب کنی بدتر میشه بهشون اجازه بده بیان تو سرت و بهشون فکر کن اما برای خودت زمان بزار مثلا بگو فقط دوساعت به این مسله فکر میکنم و براش کافیه

بازم میگم چون توی خوابیدنت اختلال ایجاد شده حتما حتما به مشاور مراجعه کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حتما حتما به مشاور مراجعه کن سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون و ی ...

سالهاست ک می‌خوام برم مشاور 

اما اصلا پولشو ندارم 

خوبه ؟  بدون نسخه میدن؟  تا میخوری میخوابی؟

واسه من اره راستش من هر چی میگم مشکل دارم شوهرم قبول نمیکنه میگه خودت واسه خودت حرف در میاری از طرفی خواهرم پیش یه دکت خیلی خوب میره که حالش خیلی خوب شد ولی هم خزینه اش زیاد هم تهرانه ومن نمیتونم برم دکترش بهش همین قرص به همراه پراپرانول داده منم خودم میگیرم میخورم خیلی بهترم حداقل تا وقتی تو شهر خودمون یه دکتر خوب پیدا کنم

حتما حتما به مشاور مراجعه کن سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون و ی ...

همش با خودم میگم الان وقت خوابه تو روز وقت هست به این چیزا فکر کنی 

گاهی شاید باورت نشه حس میکنم سرمو گذاشتم روی پای کسی ک بهم آرامش میده و فکر میکنم ک باید بخوابم اما خیلی اذیت میشم 

تا پنج صبح گاهی بیدارم 

واقعا چشمام میسوزه 

الان از ساعت ۱۱ می‌خوام بخوابم ولی دریغ از ذره ای خواب ناچاری اومدم اینجا گفتم شاید کسی چیزی بگه بتونم بخوابم

سالهاست ک می‌خوام برم مشاور  اما اصلا پولشو ندارم

شماره ۱۴۸۰ رایگانه واسه خواب قرصای دیگه باید خورد مثلا الپرازولام خیلی قوی تره ولی میگن عادت می کنی این قرص بیشتر ارومت میکنه بعد خوابت میره والا خواب اور نیست

همش با خودم میگم الان وقت خوابه تو روز وقت هست به این چیزا فکر کنی  گاهی شاید باورت نشه حس میک ...

امتحان کن نوشتن افکارت کمکت میکنه برای اینکه بدنت اماده خواب بشه قبلش یه دوش با آب گرم نه داغ آب گرم بگیر بعد اتاق خوابت سعی کن مرتب باشه یه نور ملایم داشته باشه به بالشتم گلاب اسپری کن

امتحان کن نوشتن افکارت کمکت میکنه برای اینکه بدنت اماده خواب بشه قبلش یه دوش با آب گرم نه داغ آب گرم ...

مرسی ولی واقعا همه این کارا رو انجام میدم 

استرس هایی ک در طول روز بهم وارد میشه داغونم کرده 

ای کاش میشد گوشیمو خاموش کنم و برم یه جای دور یکم خودمو نجات بدم 

مرسی ک یکم باهام حرف زدی ازت ممنونم

2706