2137
2217

بچه ها فکر و خیالم خیلی زیاده متاسفانه خیلی تو زندگی خودم و زندگی خانوادم مشکلات هست

یه جوری ک تا چشمامو میبندم یه دفعه ذهنم سمت هزارتا مسئله می‌ره 

هی همش به خودم میگم دیگه بسته به چیزی فکر نکن سعی کن بخوابی 

ولی اصلا نمیتونم 

متاسفانه خیلی زیر چشمام گود رفته و کبود شده 

چیکار کنم بچه ها تورو خدا اگه کسی راه حلی داره بهم بگه یکم بهتر بشم 

خیلی دلم میخواد بتونم شبا بخوابم 

می‌دونم باید برم پیش‌دکتر ولی اگه کسی راه حلی درمانی چیزی بلده ممنون میشم اگه بهم بگه

حتما حتما به مشاور مراجعه کن

سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون

و یادت باشه هر چقدر که فکری رو سرکوب کنی بدتر میشه بهشون اجازه بده بیان تو سرت و بهشون فکر کن اما برای خودت زمان بزار مثلا بگو فقط دوساعت به این مسله فکر میکنم و براش کافیه

بازم میگم چون توی خوابیدنت اختلال ایجاد شده حتما حتما به مشاور مراجعه کن

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

حتما حتما به مشاور مراجعه کن سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون و ی ...

سالهاست ک می‌خوام برم مشاور 

اما اصلا پولشو ندارم 

2226
خوبه ؟  بدون نسخه میدن؟  تا میخوری میخوابی؟

واسه من اره راستش من هر چی میگم مشکل دارم شوهرم قبول نمیکنه میگه خودت واسه خودت حرف در میاری از طرفی خواهرم پیش یه دکت خیلی خوب میره که حالش خیلی خوب شد ولی هم خزینه اش زیاد هم تهرانه ومن نمیتونم برم دکترش بهش همین قرص به همراه پراپرانول داده منم خودم میگیرم میخورم خیلی بهترم حداقل تا وقتی تو شهر خودمون یه دکتر خوب پیدا کنم

حتما حتما به مشاور مراجعه کن سعی کن فکر مشغولی هاتو بنویسی روی کاغذ اینجوری از ذهنت میان بیرون و ی ...

همش با خودم میگم الان وقت خوابه تو روز وقت هست به این چیزا فکر کنی 

گاهی شاید باورت نشه حس میکنم سرمو گذاشتم روی پای کسی ک بهم آرامش میده و فکر میکنم ک باید بخوابم اما خیلی اذیت میشم 

تا پنج صبح گاهی بیدارم 

واقعا چشمام میسوزه 

الان از ساعت ۱۱ می‌خوام بخوابم ولی دریغ از ذره ای خواب ناچاری اومدم اینجا گفتم شاید کسی چیزی بگه بتونم بخوابم

2050
سالهاست ک می‌خوام برم مشاور  اما اصلا پولشو ندارم

شماره ۱۴۸۰ رایگانه واسه خواب قرصای دیگه باید خورد مثلا الپرازولام خیلی قوی تره ولی میگن عادت می کنی این قرص بیشتر ارومت میکنه بعد خوابت میره والا خواب اور نیست

همش با خودم میگم الان وقت خوابه تو روز وقت هست به این چیزا فکر کنی  گاهی شاید باورت نشه حس میک ...

امتحان کن نوشتن افکارت کمکت میکنه برای اینکه بدنت اماده خواب بشه قبلش یه دوش با آب گرم نه داغ آب گرم بگیر بعد اتاق خوابت سعی کن مرتب باشه یه نور ملایم داشته باشه به بالشتم گلاب اسپری کن

امتحان کن نوشتن افکارت کمکت میکنه برای اینکه بدنت اماده خواب بشه قبلش یه دوش با آب گرم نه داغ آب گرم ...

مرسی ولی واقعا همه این کارا رو انجام میدم 

استرس هایی ک در طول روز بهم وارد میشه داغونم کرده 

ای کاش میشد گوشیمو خاموش کنم و برم یه جای دور یکم خودمو نجات بدم 

مرسی ک یکم باهام حرف زدی ازت ممنونم

بفرما گلم

گفتی مشاور 

حقیقتش خیلی دلم میخواد برم 

ولی وقتی فکر میکنم ک الان رفتم پیش مشاور و باید از اول همه ماجرا هارو براش توضیح بدم 

اینکه واقعا قلبن بتونم بهش بفهمونم که چی میگم و چه احساسی دارم 

انگار برام خیلی سخته 

انگار ک زبونم به گفتن حرفام باز نمیشه 

انگار ک هر چیم بهش بگم بازم حس میکنم  اونم مثل بقیه نمی‌فهمه 

نمی‌دونم چجوری بگم 

ولی انگار بی فایدس 

نمی‌دونم چجوری بهت بگم واقعا ولی وقتی فکر میکنم ک موضوعات و مشکلاتمو با عمق اون حسی ک تو من به وجود آورده 

گفتنش خیلی سخته

گفتی مشاور  حقیقتش خیلی دلم میخواد برم  ولی وقتی فکر میکنم ک الان رفتم پیش مشاور و باید ...

عزیزم خب خیلی طبیعیه چون موضوعات و مسال زندگی خیلی پیچیده ان یه خورده هم گفتنش سخته اینکه کدومو اول بگی کدومو بعدا بگی همینکه ممکنم هست با مرور اون موضوعات احساس بدی بهت دست بده که بازم طبیعیه

اما تحمل کردن این اخساس بد خیلی بهتر از اینه که هرروز درگیر مسایل جدید بشی و روحت بدتر خسته تر بشه 

اینایی که برای من نوشتی هم میتونی اول کار به مشاورت بگی قطعا اگر کار بلد باشه احساساتتو متوجه میشه

بازم درک میکنم چون طبعا مشاور اون لحظه ای رو‌که تو تجربه کردی ممکننه تحربه نکرده باشه اما خب به نظر من با توجه به علمی که داره میتونه راهکارای خوبی بهت بده

عزیزم خب خیلی طبیعیه چون موضوعات و مسال زندگی خیلی پیچیده ان یه خورده هم گفتنش سخته اینکه کدومو اول ...

مرسی ازت 

ممنونم واقعا ک اینجوری جواب منو دادی 

کاربرایی مثل تو خیلی کمن تو نی نی سایت 

ایشالله تو اولین فرصت بتونم برم

1718