2726

ضامن هم میخاد باز یا همون پوله میشه ضامن؟؟ 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب پول ضامن میشه دیگه

من وام ۵۰تومنی گرفتم از بانک ملی ۸تومن تو حساب خوابوندم با دوتا ضامن کارمند ازم خواستن بعد از ۳ماه ۸تومن رو تونستم بردارم.شما مگه به اندازه پولی که میخوای وام بگیری داری میزاری بانک که میگی ضامن نمیخواد؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
من وام ۵۰تومنی گرفتم از بانک ملی ۸تومن تو حساب خوابوندم با دوتا ضامن کارمند ازم خواستن بعد از ۳ماه ۸ ...

کیخام 10 تومن بزارم 10 تومن بردارم

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
وام چند درصد گرفتی؟ ماهی چقدر باید بدی

گمونم ۱۸درصده

ماهی ۱۸۰۰سه ساله.

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤

میتونی اصلا پولم نمیخواد بذاری تا 20 تومن اکثر بانکا وام اعتباری میدم.اما سپرده که میزاری پولتو بلوکه میکنن اما میگیری بعدپایان وام برداشت میکنی.بانک فکر کنم مهر ایرانم وام میده 60تومن البته چک برگشتی نداشته باشی و قسط معوق همینطور .5تومن بلوکه میشه 3تونن هم کارمزد برمیدلرن شرایطش خیلی خوب بود ما به خاطر قسط معوق نتوانستیم بگیریم اما بانکش رو دقیق یادم نیست برا 1ماه پیش بود

2706