2733
2739

😒 والا اونا رسم داشتن خواهر شوهر و اقوامشون هم سرجهاز میاوردن

بعد برای من دست خالی اومده بود از اولشم یه ریز داشت میگفت جاریم اینو آورد اونو آورد!!!

بعد من روم نشد که بگم الان شما که دست خالی اومدی حداقل اینارو نگی خیلی قشنگ تره که

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به یه ورت  نهار منو اومدن دیدن رفت بع داداشش تبریک گفت به من هیچی

🤣 کلا خندم میگیره این چیزارو میبینم 

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
پتو  خوبه؟

پتو چیه آخه؟!!!یه وسیله برقی یا اگه دارین یه وسیله سنگین تر بدین بهرحال داداششه

قانون جذب رو نمیدونم!ولی هروقت دخترسه ساله آقام امام حسین (ع)رو‌ صدامیزنمو بجون باباش قسمش میدم محاله دست رد به سینم بزنه 
2738
چند میلیون میشه خیلیه  اونم خواهر شوهری که خیلی ضربه زده به زندگیم

این موارد رو باید با عرف فامیل خودتون بسنجید 

حتی اگر از دست خانواده شوهرت هم ناراحت باشید نباید طوری بشه که شوهر شما پیش بقیه کم بیاره

هفته قبل عروسی پسر عمم بود ما پنج تا عروسی پسرش رفتیم هر مناسبتی رفتیم اونوقت اونا جبران نکردن 

ولی دیگه وقتی دیگران کادو عروسی بالا دادن ما هم مجبور شدیم که مردم حرف مفت نزنن که داییش کم داده

شما هم ببین بقیه چکار میکنن 

2706