2726
عنوان

عکسمو پخش نکنه؟

311 بازدید | 15 پست

سلام به همگی آقا من یه ترم اولیم با یه دختری تو کلاسمون دوست شدم، بعد من عکسشو تو اینستاگرام دیده بودم و اینا اونم گفت تو هم عکستو بفرست و ببینمت و اینا بعد من فرستادم و بعدش بهم گفت که پاکش کرده الان نگرانم که چرا  نکنه پاکش نکرده باشه 😪

مگه مرض داره بی دلیل عاخه😐

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

ن بابا نترس چیزی نمیشه ، اینقدر عکس خودشون رو تو اینستا میذارن کسی دنبال عکس شما نیست گلم ، فقط می‌خواسته ببیندت،

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ن بابا نترس چیزی نمیشه ، اینقدر عکس خودشون رو تو اینستا میذارن کسی دنبال عکس شما نیست گلم ، فقط می‌خ ...

اره نمیدونم چرا خودم خیلی ترس از فصای مجازی و اعتماد به آدما گرفتم 😪

نه بابا برات مهم نباشه  الان دیگه همه عکسشونو میزارن اینستا و فضای مجازی خیلی مسئله مهمی نیست&n ...

حالا توش هم خوب بودما عکس مناسبی هم بود ولی ترس برم داشت مرسی فاطمه جون

اره نباید بدبین باشم درست میگی چون اول عکس بدی نبوده دوم اینکه بلاخره همدانشگاهیمه

اره بابا به دلت بد راه نده اون قدیما بود مردم میترسیدن عکسشون یه جا باشه الان دیگه خیلی عادی شده کسی هم دیگه به فکر پخش کردن عکس کس دیگه نیس

اره بابا به دلت بد راه نده اون قدیما بود مردم میترسیدن عکسشون یه جا باشه الان دیگه خیلی عادی شده کسی ...

اره واقعا نکته قشنگی بود الان ملت از خداگونه پخش بشه😂

2706