2726
جدی واقعن دانشجو نیس؟مطعمنی بیمارستان بهشتی هس همون ک پل فلزیه اخه میگن دانشجو هس 

بیمارستان دولتی همشون دانشجون....ولی دوست منم۸روزپیش زایمان کردالبته سزارین وراضی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۴ سال پیش سزارین شدم اونجا عالی بودن پرسنل و دکتراش هزینشم خیلی کم شد بااینکه دخترم ۲ شب بستری شده بود دانشجو هم داره ولی دکترا خودشون حواسشون هست 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد....خدایا شکرت
اره همون پل فلیزیه دیگه دانشجوها صبح تا ساعت دو بری هستن ولی فقط ناظر هستن کاری نمیکنن  عزیزم ...

مرسی عزیزم از راهنمایت گلم حتمن انجام میدم فلن تازه هفته ۳۷ بارداریم هستم خیالم راحت شد ک دانشجو ها دستکاری نمیکنن ادمو زایمان دومم هس نمیخوام معاینه لگن کنن چون واقعن عذاب اوره انشاءالله دردامو تا جای بتونم تحمل میکنم

خدایا شکرت🥰♥️
2728
مرسی عزیزم از راهنمایت گلم حتمن انجام میدم فلن تازه هفته ۳۷ بارداریم هستم خیالم راحت شد ک دانشجو ها ...

اگه درداتو تو خونه بکشی موقعه زایمانت بری کسی دست کاریت نمیکنه ولی حالا اگه مجبورشدی زودتر بری خودت تشخیص دادی که یکی دانشچو هست پاهاتو سفت ببند بگو نمیخام معاینه بشم 

اخه من بچه سوم وچهارمم رو موقعه زایمان رسیدم بیمارستان دکتر بهم گفت افرین که دیر اومدی درستش همینه که تو خونه درد بکشی

ولی بچه اولم کیسه ابم پاره شد زود رفتم ولی نذاشتم دانشجو معاینم کنه اخمامو میکشیدم توهم میگفتم نمیخام

البته شونزده سال پیش بود

اگه درداتو تو خونه بکشی موقعه زایمانت بری کسی دست کاریت نمیکنه ولی حالا اگه مجبورشدی زودتر بری خودت ...

وااای مرسی عزیزدل از راهنمایت با اینکه بچه دومم هس اصلن تجربه درست حسابی ندارم واقعن وجود شما نعمته بازم ممنون از راهنمایت 🥺😍♥️

خدایا شکرت🥰♥️
اگه درداتو تو خونه بکشی موقعه زایمانت بری کسی دست کاریت نمیکنه ولی حالا اگه مجبورشدی زودتر بری خودت ...

ببخشی من هی سوال میکنم سر شما ب درد میارم😅بیمارستان چیا ببرم با خودم بچه اولمو همه چی دادن چون نیمه خصوصی بود

خدایا شکرت🥰♥️
ببخشی من هی سوال میکنم سر شما ب درد میارم😅بیمارستان چیا ببرم با خودم بچه اولمو همه چی دادن چون نیمه ...

یه دست لباس که میدن دمپایی ونوار وشرت یه بار مصرف ویه سری چیزارو همونجا میگن باید بخری

واسه نوزادت لباس وپتو ومای بی بی دستمال مرطوب وازلین بچه دستمال کاغذی واسه خودتم لباسهای خودت و شرت ونوار بهداشتی اینا

دوتا قاشق چنگال واسه خودتو همراه دمپایی راحتی واسه همراه اگه خودش دمیایی کفشی بپوشه که بهتره

فلاکس ولیوان چاقو وبشقاب واسه میوه اگه مایل باشین وخوراکیهایی که دوست دارین خرما واسه صبوری بچه وافزایش شیر هم حتما ببر تربت مقداری که کامشو با تربت برداری  ویکی دوتا پارچه که اگه شستیش خشکش کنی 

خودتم فکر کن فعلن همینا یادم اومد.....

ان شالله به سلامتی ودل خوش زایمان کنی منم دعاکن....

ولی سعی کن تازمانی که دردات ده دقیقه یکبار نشد نری بیمارستان....

من سر دوتا بچه احریم تارسیدم بیمارستان بعد یکبار معاینه سریع بردنم روتخت زایمان وده دقیقه بعدش زایمان میکردم.....

یه دست لباس که میدن دمپایی ونوار وشرت یه بار مصرف ویه سری چیزارو همونجا میگن باید بخری واسه نوزادت ...

فداتشم عزیزم ممنونم از وقتت ک گذاشتی طولانی تایپ کردی خدا واسه فرشته هات حفظت کنه چشم عزیزم حتمن دعات میکنم انشاءالله همیشه سلامت باشین لطف کردی ♥️♥️♥️

خدایا شکرت🥰♥️

بچه ها ی دکتر خوب هم معرفی کنین من دکترم نسیبه حسنی کسی میشناستش؟

بایه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

راستی یه چیزی یادم اومد اینم تجربه کردم

من سرسه تای اول حساس بودم وچون بهداشت ودکترها میگفتن فقط شیر مادر به نوزاد بدین ولی قدیمیها میگفتن یه کمی اب جوشیده سردبا یه دونه قند شیرین کنید بدین بچه

خدا رحمت کنه مادرمو بهم میگف بده به بچه من نمیدادم

وسه تای اولی زردی گرفتن

یه روز توهمین نینی سایت دیدم بچه ها گفتن واسه اینکه زردی نگیره ازهمون بیمارستان بهش ابجوشیده بایه حبه قند شیرین کنید بهش بدین

ومنم واسهه بچه چهارمم توبیمارستان بهش اب قند دادم یه چند باری هم تو خونه واقعا هم زردی نگرفت....حتما اب قند توبیمارستان به بچت بده

ویه نکته دیگه کنجد اسیاب کن یه قاشق کنجد اسیاب شده بریز تو یه لیوان اب جوش ویه قاشق کره حیوانی

ونبات بریز وهم بزن روزی دوتا لیوان ازاین معجون بخور رحمتو زودجمع میکنه شیرتو زیاد میکنه ومقوی هست واست وانرژی زاست خونریزیتم کم میکنه

اگه سرسینه ها دردناک شد ومیخاد زخم بشه مقداری کره حیوانی بزن بهش روش پلاستیک فریزی بزار 

نوزادت کره روی سینتم بخوره زودتر پی پی های قیریسیاهس میاد بیرون وشکمش زودتر تمیز میشه

اینا؟تجربه هام بود

راستی یه چیزی یادم اومد اینم تجربه کردم من سرسه تای اول حساس بودم وچون بهداشت ودکترها میگفتن فقط شی ...

میدونی چیه من افغانستانی هستم چن تا از خودمون هم اینکارو کردن بچه ک چیزیش نمیشه الن ک گفتی با خودم گفتم میگم چرا بچه هاشون زردی نمیگیرن تاثیر همین اب قند بوده واقعن خدا خیرت بده ما مادرای نسل جوان هستیم از اینچیزا سر درد نمیاریم واقعن وجود مادرهای مثل شما نعمته ک تجربه خودتون در اختیار مادرهای تازه میزارید حتمن ب بچم میدم 

خدایا شکرت🥰♥️
2706