2737
2734

هربار باهم بحثمون میشه اصلا هم بحث بزرگی نبست مهم نیست فقط میدونه بعدش من قهر میکنم عمرا برم سمتش منت کشی یا برام گل میخره یا کادو همیشه تو این ۸ سال همین بوده خودم حس میکنم چون طاقت قهر ناراحتی منو نداره گل میخره که زود اشتی کنم باهاش امشب سرما خورده بوده مریض بود من غر زدم بعدش عصبی شد رفت بیرون وقتی برگشت بعد یکساعت دیدم این گل خریده گفتم چی شد گل خریدی گفت این ماه برات نخریده بودم گفتم بخرم زیاد گل میخره ولی این بیشتر چسبید بهم چون مقصر من بودم تا حدودی ولی مثل همیشه اون کوتاه اومد

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

نگید پز میدی انرژی مثبت همش که نباید خیانت و دوعوا باشه 😊😊

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ممنون که عکس گل گذاشتید عشقتون پایدار🌹

گل دوست داری مثل من ؟

ان شاالله که همیشه خوشبخت باشین دیوار زندگیتون یه ستون داره و زیادم بلند شده مواظب باش نریزه رو سرت ...

بعنی چی عزیزم زیادم بلند شده؟؟ چکار باید بکنم 

2706