2726
عنوان

امروز بعد دوسال وقتی قیافه استاد مو دیدم نابود شدم🥺😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2423 بازدید | 97 پست

وای منم یبار با ی پسره دوست بودم حدود ده سال پیش نمیومد ببینمش ولی صداش معرکه بود معرکه چند روز پیش گفتم بذار شمارشو بزنم شاید وات داشت عکسش پروف باشه وای وقتی عکسشو دیدم شکه شدم چشما ریز پف کج ابروها افتاده دماغ گندهههه لبا بد حالت 😧 حیف وقتم که با این صحبت میکردم عق

خوب کردم 😎😂

بوس بده عموو

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو مزاحم من نشو میخاممم برم  دنیااااا وفااا نداره  نداره نداره دلخوشیام پر پر شده دوبار ...

اسی شاعر شدی سگ دوست کی بودی تو

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
این خوبه یه کاربری بود دست ۴نفر بود  درک نمیکنم یه کاربری چیه که نمیشه هر کدوم واسه خودش داشته ...

ولی من تمام تایپکشو خوندم تمام درمورد پشت کنکوری یا 

معلم این چیزا بود به هر حال امکان نداره کسی استادشون ندیده باشه استاد تصاویر خودشو تو واتساپ میزاره تا دانشجو هاش بشناسنش

2728
منیژه من دوست دارم ظاهر بین نباش برد پیت نیستم ولی سمندونم نیستم که... خوبیامو ببین  ببین برات ...

مگه من‌چمه

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
برو مزاحم من نشو میخاممم برم  دنیااااا وفااا نداره  نداره نداره دلخوشیام پر پر شده دوبار ...

استاد اسی پس از شنیدن سخنان معشوقش دلشکسته شده و زجه زنان و جامه دران با ذکر این شعر به بیابان میگریزد 

نتیجه اخلاقی این است که 

آقا صدای خوب ظاهر خوب نمیسازه

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
ولی من تمام تایپکشو خوندم تمام درمورد پشت کنکوری یا  معلم این چیزا بود به هر حال امکان نداره ک ...

بخدا عکس نداشت پروفایلش منم فکر کردم چون ادم مهمیه عکس خودشو نذاشته ما هم اکثرا تو سایتیم که دسترسی ویس میخواد نیازی به وبکم نداره فقط اولش گفت چون بعضیا جنبه و فرهنگ استفاده از فضا رو ندارن خودمو بهتون نشون نمیدم منم فکر کردم چقدر با شخصیته و ...

مگه من‌چمه

هیچی فقط قیافت عنه عین استاد اسی 😂💩💩💩

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌
مگه من‌چمه

جوون سمندون بیا منو بگیر باهم بریم جزایر قناری

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
کلا هروقت صدا عالی شنیدین ظاهر معمولی توقع داشته باشین صدای عالی دلیل بر ظاهر عالی نیس نمونه اش دوبل ...

آفرین.دقیقا.اولین بار که شوهرم خوند خواهرم تا چند لحظه هنگ بود.گفت داداش این صدا از شما در میااااد؟😯شوهرم گفت بله از من درمیاد😑😂😂😂یعنی شوهرمو باخاک یکی کرد😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بخدا عکس نداشت پروفایلش منم فکر کردم چون ادم مهمیه عکس خودشو نذاشته ما هم اکثرا تو سایتیم که دسترسی ...

بر تو گذشت انچه نباید میگذشت اسی بیفکر حالا بیا و دوستات قانع کن سوتی واتو دادی دستشون هی مسخرت میکنن  

چجوری میخوای کات کنی حالا 😂🍂🍂

2706