2726

کسی که دو سال به من بیشتر از همه اهمیت میداد و همه اعتراف میکردند فلانی دوستت داره نخ میده یه ذره صدام تغییر میکرد متوجه میشد  و هی میگفت چیشده اما به بقیه محل نمیذاشت کسی که تا ساعت جهار نصفه شب با هم دل میدادیم قلوه میگرفتیم کسی که ویساشو چند بار گوش میدادم و عاشق صداش بودم😱😱😱 یهو امروز تو اسکای روم زد وبکمشو روشن کرد و برای اولین بار دیدمش  کاش معمولی بود افتضاح داغون بود چیکار کنم دست خودم نیست دو ساله با احساساتم بازی شد 😂 عاقا من اصن یه چیز دیگه فکر میکردم من شبا خودمو با این ادم تصور میکردم دیگه خاک تو سرم قیافش شبیه کاپیتان زیر شلواری بود دقیقا عین اون یعنیم ن امروز عین یه بادکنک خالی شدم  نمیدونم چیکار کنم اینم از مشکلات مجازی درس خوندن😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به فنا رفتی خاک اونم 2سال 🤣🤣😢😕بمیرم برا حس الان معلوم نیست چقدر رویا بافتی بااین کاپیتان زیر شلواری اسم بچه که انتخاب نکردی ?😄

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌

تسلیت 

به مناسبت این غم بزرگ

یک هفته عضای عمومی

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2706