2733
2734

برای سرجهازی خواهرزادم منو ومامانم بنظرتون چقدرپول بدیم چون الانم واقعا گرونی شده بنظرتون من ومامانم چقدرپول بدیم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خود جهازو ک ما کامل میدیم اگر منظورت وقتی هست ک میرید جهازو ببینید مثلا ما سیسمونی هم میریم ببینیم کادو میدیم ببینید خواهرتون چیزی کم داره مثلا ی آباژور ازون قبمت برای اتاق خواب یا مثلا ی تابلو قیمت معمولی یا ی ساعت برای پذیرایی باهم پول بزارید بخرید

2738
خود جهازو ک ما کامل میدیم اگر منظورت وقتی هست ک میرید جهازو ببینید مثلا ما سیسمونی هم میریم ببینیم ک ...

عزیزم  عروس خواهر زادمه من خالش میشم مادرم هم مادربزگش محسوب میشه مادرم میگه اقوام درجه یک محسوب میشیم کم کمش باید ۳ یا۴ تومن بدیم 

عزیزم ما رسممونه اقوام عروس برای کمک به پدرعروس ازجهیزیه عروس یه  قلم چیزی میخرن یا پولشو به عن ...

ن عزیزم مارسم نداریم اینجوری اردبیلی هستیم 

بعضی ازاقوام میخوان کمک کنن به پدرعروس به غیراز شاباش پول جمع میکنن میرسه ب پدرعروس

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞

وای جهاز وصعیتش افتضاحه واقعااااا افتضاحه قیمت ها وحشتناکه من مجردم شاغلم هر وقت حقوق میگیرم ی تیکه میخزم بزارم خونه موقع ازدواجم برای وامم برنامه دارم میخوام مبل و اینا بخرم ولی واقعاا گرونیه پدرمم فوت شده حالا سر جهازی خوبه نداریم ب بقبه ام فشار بیاد 

2706