2726
عنوان

من از ازدواج میترسم

187 بازدید | 12 پست

چون خیلی طلاق دوستام دیدم ازدواج سنتی مورد میاد رد میکنم میگم آشنا بهتره شناخت داریم ب خانوادش میدونم تفکر سطحی ولی واقعا کمک میخام ازتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حق داری 😶😶😶

من مادر یک پسر دیابتیک هستم و در حال حاضر تنها ارزوم پیدا شدن درمان قطعی دیابت است تا از تزریق انسولین راحت بشیم بچه طفل معصومم سوراخ سوراخ شده  😭😭😭😭ای کاش اگه ۱روز از عمرم مونده باشه ببینم که درمان دیابت پیدا شده میشه واسه شفای پسرم یه حمد مهمونم کنین دعا کنین زودتر خوب شه 🙏🙏🙏 😔😔😔 اگه کسی در مورد درمان دیابت یا هرچیزی اطلاعاتی داشت به من بگه ممنون میشم هر عمل کز خیر و شر از ادمی سر میزند ان عمل مزدش به زودی پشت در، در میزند👌👌👌👌 میشه مو رنگ کرد میشه چشم رو لنز گذاشت میشه لب رو پروتز کرد حتی میشه هیکل رو هم درست کرد اما لامصب این قد بلند دست نیافتنی است پس به افتخار ما قد بلندا 💃💃💃💃 پسرم و همسرم شما تنها دلیل حال خوب منین 😍😍😍😍 👏👏👏👏 ادم های با منطق ضعیف با من بحث نکن  و در اخر در خواست دوستی قبول نمی کنم حتی شما دوست عزیز 🙏🙏🙏🙏

خب ببین عزیزم پیش خوب کسی اومدی

بنده فوق دکترای مشاوره دارم

پیشنهادم بهت اینه اسفناج نکن  

دوستان بازم کسی مشاوره خواس در خدمتم

بمناسبت بلک سَتِر دِی

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا

عزیزم ترس منطقیه مخصوصا با شرایط فعلی جامعه

اما اگر با عقل و عشق باشه و جوانب رو بسنجی

معیارهاتو در نظر بگیری

با هر کدوم از اینا ریسک رو پایین میاری

ازدواج خوب واقعا عالیه ولی مجردی خیلی خیلی بهتر از  ازدواج غلطه

من خودم ۹ ساله ازدواج کردم عزیزم

هم منطق رو در نظر بگیر هم محبت رو عزیزم جفتش مهمه

تا جایی که من دیدم دو جور زندگی شکست میخوره یکی اینکه فقط با عقل جلو رفتن گفتن علاقه به وجود میاد ولی واقعیت اینه که یه درصدی از محبت مخصوصا از طرف آقا باید وجود داشته باشه وگرنه نقص هایی که هرکسی ممکنه داشته باشه غیر قابل تحمل میشه

یکی دیگه هم کسایی که فقط با عشق و علاقه رفتن جلو گفتن دیگه هرچی باشه معتادم باشه اخلاقم نداشته باشه من دوسش دارم اینا هم معمولا پشیمون میشن

شوهرت سه تا ویژگی داشته باشه عین من خوشبخت میشی توی زندگی مشترک، ایمان داشته باشه و اخلاق و با علاقه بیاد خواستگاری. ما ازدواج سنتی نبودیم شوهرم واقعا عاشقم بود

نگهداری از این شروع خوب هم مهمه. خیلی ها بلد نیستن چطور باهم حرف بزنن و نیازهای همدیگه رو عادلانه برطرف کنن. احترام و محبت خیلی مهمه و اینکه بتونین باهم درست و دوستانه حرف بزنین درمورد همه چی