2737
2734
عنوان

از وقتی اومدم نی نی سایت ....😖😖😖

433 بازدید | 73 پست

یه چیزایی یاد گرفتم 

رل 

کراش 

گواهی 

رسم دستمال ......

من تا به حال تو عمرم این چیزا رو نشنیده بودم 

اصلاً بار اول نمی دونستم چین 

زدم نت برام معنی کرد 

یعنی تنها چیزی که خیلی خیلی من بدم اومد اون رسم دستمال بود 

🤕😬😬😬😬

مزخرف بود 

تا به حال همچنین چیزی نشنیده بودم 

یعنی قشنگ پش مام ریخت 😑😑😑💔 

🌼🌻🏵️🌸🌺🌷🌷🥀💐🍂                                     ❤️🧡💛💚💙💜

پ اینستا نرفتی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تبریک عرض میکنم به شما بابت این پیشرفت چشم گیر😁

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

نی نی سایت=مردسالاری

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

تو اول خودت مجرد و متعهدو معنی کن

😍✨خدا جونم تو تنها پناهمی❤️حتی اگه بدترین بشم تو بخشنده ی گناهمی😍❤️اگرچه کشته عشقیم، در زمان قصاص...خوش آنکه دست ببوسیم قاتل خود را... 
2738

اینجا رو به چشم ایران کوچک ببین و به عمق فاجعه پی ببر

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2706