2733
2734

پسرم فقط با دست راست مینویسه ولی غذا خوردن و بازی کردنو کلا کارای روزانش با دست چپههه این برای مغزش خطرناکه؟

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
از چند سالگی پی میبرین ک چپ دستت یا راس دست؟ دختر من هم یادست راست هم چپ قاشق می‌تونه بگیره.ولی مدا ...

پسرم ده سالشه ولی من تازه فهمیدم اون روز تو سفره دیدم داره با چپ میخوره غذاشو

من با دوستم هرکاری میکنم، هم مینویسم، هم غذا میخورم

تازه موقع آرایش نمیتونم با دست راستم چشم چپمو خط چشم بکشم، باید قسمت چپ صورتم رو با دست چپ و قسمت راست رو با دست راست بکشم

صحیح و سالم هم هستم 😅

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
نه اتفاقا خیلی هم خوبه عزیزم دوتانیمکره ی مغزش فعال میشه عالیه البته احتمالا سنش کمه کم کم یکطرفه می ...

ده سالشه یعنی خوب میشه کلا دست چپش خیلی قدرتیه بازی با اون میکنه اصلا با راست نمیتونه کاری کنه ب جز نوشتن بعد فهمیدن ازش تست گرفتم

خدا رو شکر😂

🤣🙌

پس نگران نباش

مامانی هستم با کلی آرزو، گاهی وقتا ناامید میشم اما فرداش با انرژی بیشتری روزم رو شروع میکنم. میخوام یه مامان خوشحال باشم، یه مامانی که همیشه میخنده، همیشه انرژی میده، همیشه بوی عطرش وقتی میاد تو هوا میپیچه، توی خونه عطر کیکش پخش میشه 🌈 وقتی تنهاست برای خودش میرقصه، وقتی دلش گرفتست برای خودش شیرینی درست میکنه ❤️
2706