2204
2217
عنوان

شوهرم اومد گفت پودر موبر داری

2258 بازدید | 123 پست

گفتم برا چی گفت می‌خوام برم بیرون .شما بودین شک نمیکردین؟خیلی باهاش بحثم شد .آخه تولدبچه پسر خاله اش دعوت بودیم .اون مجردی رفت بیرون .منم رفتم تولد اکه شما بودین چیکار. میکردین

چ معنی داره وقتی دعوتیم جایی تنها برم

https://harfeto.timefriend.net/16403380032772                           من یادم نمیمونه اینجا با کی دعوا کردم پس اگر تو ی تاپیک بات دعوا کردم تو ی تاپیک دیگه دوستانه بات حرف زدم فقط یادم نبوده😂

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

این تاپیکا چیه می زنین خدا وکیلی آدم نمی دونه بخنده یا گریه کنه

وقتی درباره موضوعی اطلاعی ندارین، تجربه ای ندارین، وقتی درباره شغلی خبر ندارین، کسی و قضاوت نکنین... اینجا مجازیه ماهمدیگه رو حضوری نمیبینم من با دروغ گفتن و خودم و بالا نشون دادن اُسکار از کسی دریافت نمی کنم... در ضمن اونی که مچ گیری می کنه به اصطلاح خودش دروغگوی قهّاریه! اینو مطمئن باشید 
2050

عجب

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2233

شاید برات برنامه داره بابا شک نکن دیگه 

خدای خوب و مهربون میشه بهم کمک کنی امید بدی میشه معجزه بشه شوهرم بهتر بشه بتونم برم ای وی  اف خدا جونم زخم زبون خیلی بده خودت کمکم کن بتونم تحمل کنم میدونم تو بزرگی کریمی خودمو همسرمو بهت سپردم هر چی اتفاق خوبه برامون بی افته . ممنونم خدا جووووووونم 🥰🥰🥰
2051