2733
2734

مادرشوهرم با خاهرشوهرم و دختر ۵ سالش اومدن خونمون میخان دو سه روز بمونن

منم صب تا ساعت ۳ میرم سرکار

نمیدونم چیکار کنم اصن؟خونرو ول کنم برم؟ناهارشونو چیکار کنم(نمیشه از بیرون بگیرن خوششون نمیاد از اینکار)

از طرفیم خیلی بدم میاد خونرو ول کنم دست کسی همه جا سرک بکشن😕

بچه ها خیلی کلافم چیکار کنم این چن روزو؟

مرخصیم ندارم اصن🤦🏻‍♀️

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای میفهممت منم ازین چیزا متنفرم حتی خوشم نمیاد فامیلای خودم وقتی خونه نیستم خونه ام باشن چه برسه به مادرشوهرو خواهرشوهر ! کاری نمیتونی بکنی خواهر جان مجبوری تحمل کنی ناهارشونم خودشون درست کنن خب

بهتر برمی‌گردی ناهار حاضره

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2738

دیگه تنها راهش همونه خونه و بسپاری بهشون بالاخره مهمون واس ادم میاد هم مادر شوهر هم خواهر شوهر هم مادر هم پدر زندگی متاهلی همینه دیگه باید کنار بیای باهاش

میشه لطفا واسم دعا کنید خیلی به دعاهاتون نیاز دارم یه عمره منتظر خوشبختیم هستم دعا کنید منم دلم شاد بشه از این زندگی نجات پیدا کنم 💌💫

نمیتونی که بیرونشون کنی عزیزم ..خب قبلش که بیان میگفتی شرایط مهمون داری نداری ...الانم یا سعی کن مرخصی بگیری ...یا شب غذای روز بعدتم درست کن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706