2726
عنوان

بچه ها بیایید بگید کدوم میز جلو مبلی رو بخرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 43 پست
عزیزم یه تاپیک نظر سنجی لباس عروس دارم میشه اونو هم نگاه کنی بگی بین اون و این کدوم بهتره؟  او ...

باش

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه تاپیک نظر سنجی لباس عروس دارم میشه اونو هم نگاه کنی بگی بین اون و این کدوم بهتره؟  او ...

اینکه اینجا گذاشتی خوشگله

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2728

این خوشگله وتقریبا ب روز ولی من سلیقه ام لباس عروس دنباله دار نیست ولی دنباله دار اذیت داره بازم نظرت هودت خیلی شرطه بالاخره ی شب لباس عروس میخایی بپوشی 

انشالله همیشه خوش باشی بپای هم پیر بشین

2706