2237
2217
عنوان

بچه ها بیایید بگید کدوم میز جلو مبلی رو بخرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1211 بازدید | 43 پست
عزیزم یه تاپیک نظر سنجی لباس عروس دارم میشه اونو هم نگاه کنی بگی بین اون و این کدوم بهتره؟  او ...

این خوشگله وتقریبا ب روز ولی من سلیقه ام لباس عروس دنباله دار نیست ولی دنباله دار اذیت داره بازم نظرت هودت خیلی شرطه بالاخره ی شب لباس عروس میخایی بپوشی 

انشالله همیشه خوش باشی بپای هم پیر بشین

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

2240
معوولا الان سفید سادههههه میپوشن

من لباس عقدم سفید ساده بود عین لباس مگان مارکل

من مهشادم 🌙 اینجا با هیچکس سر دعوا ندارم ☺️❤️  و نمیخوام کسی رو عوض کنم یا بگم حتما عقاید من درسته. پس اگه عقایدم باب میلتون نیست برای دعوا بنده رو ریپلای نکنید❤️https://harfeto.timefriend.net/16430627418216

استارتراولی خوشگله عزیزم

خدامیشه به منم بچه بدی 😢خدایاخیلی دوست دارم😢6سال نازایی برامن زیاده😢ولی بازم شکرت هرچی خودت صلاح میدونی😢چقدروجودم آغوش گرمت روکم داره خدا😢فقط میگم شرمنده اگه بدم شرمنده😢😢😢😢😢😢
2238
2239
قشنگه خوشم امد

🧡

من مهشادم 🌙 اینجا با هیچکس سر دعوا ندارم ☺️❤️  و نمیخوام کسی رو عوض کنم یا بگم حتما عقاید من درسته. پس اگه عقایدم باب میلتون نیست برای دعوا بنده رو ریپلای نکنید❤️https://harfeto.timefriend.net/16430627418216

دومی چون به روزتره

بازم بستگی به مبلت داره

کاربر ۴ بار ترکیده که می‌گفت: هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصلا! هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت. 🌷🌷🌷اگه انشا یا متن ادبی خواستید با کمال ذوق و شوق براتون می‌نویسم. کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
با اجازه استارتر  نظرتون راجع ب این لباس عروس؟

قشنگه بجز اون حلقه هاش کاش همونم نداش

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید

دومی

ولی بستگی به مبل هم داره کاشکی عکس مبل میزاشتی تا کدوم به مبلت میاد

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
اولی قشنگتره با اجازه اسی درمورد مبل منم نظر بدید تازه سفارش دادم

قشنگه😍

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
2051