2726
عنوان

بدموقع ترین وقتی که گوشیتون زنگ خورده کی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3324 بازدید | 144 پست

سر امتحان که گفته بودن اگر گوشی ببریم صفر رد میکنن برامون منم از قصد نبردم دیر شده بود یادم رفت بذارمش بیرون جلسه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
داشتم ادا در میاوردم ک دارم با گوشی م حرف میزنم به دلایلی همون لحظه گوشی م زنگ خورد ضایع شدم

دقیقا منم همینطور،یه بارم وسط کار  

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستشویی بودم 😑😂🤦🏼‍♀️

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

تو کتابخونه 

حواسم نبود ساینلت بذارم 

حالا کسیم به من زنگ نمی‌زنه همه پیام میدن از شانس اونروز یکی زنگ زد 

وقتیم یه سروصدایی میشه از سمت پسرا هی صدای نچ نچ میاد عمدا میگن🤦‍♀️ 😂

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2728
وسط یه امتحان مهم بودم تایم زیادی هم نداشتم یکی از آشناها زنگ میزد رد تماس ک میدادم بازم زنگ میزد 😐

منم پیش اومده 😂👌🤦🏼‍♀️

زندگی خیلی عجیبه ! ... وقتی موفقعیت های دیگران را لمس می‌کنی ! دلت لمس کردن دوباره میخواد ... میخوای اون تکه ای از موفقیت مال خودت و خودت باشه ! ولی نه با پول بدست میاد ! نه با عشق ... فقط با تلاش بدست میاد ... قطره قطره تلاش جمع گردد وانگهی دریای موفقیت شود !

۱۰ صبح خواب بودم رفیقم زنگ زد گفت فرزانه از دیشب تاحالا از فاطمه(رفیق صمیمیم) خبر داری گفتم ن چطور گفت واتساپتو چک کن گفتم بگو چی شده گفت فاطمه فوت کرده خیلی لحظه بدی بود 

There is GOD💚💚💚   ..                                               

خواب بودم نصف شب  ی مزاحم بی پدر زنگ زد چنان از خواب پریدم قلبم چنان میزد ازاون به بعد همیشه گوشیم سایلنت

یا منو رلم رفته بودیم بیرون از وقتی نشستم تو ماشین 

تا پیاده شدم تلفن من زنگ زد من درحال صحبت 

مامانم  بابام داداش بزرگم داداش کوچیکم   همه زنگ زدن 😐تو کل سال ی بار بزور زنگ میزنن تو ی شب همههههه زنگ زدن

پارسال میرفتم زبان آنلاین بود 

استاده صدام کرد گفت از رو کتاب بخوان 

یهو مامانم اومد تپپپپپ گوشی رو گذاشت بغل گوشم گفت فلانیه 

هیچی دیگه نمره کم رو که گرفتم به کنار جواب اونم درست حسابی ندادم

قشنگی آدما تو دلشونه نه صورتشون...                                                                    guitarist🎸
2706