2204

این کرونا داره بعد پاشده رفته دوچرخه سواری😐 بعدش امروز کلا نبود الانم اومده عکس دوچرخشو فرستاده کلی هم قربون صدقه ی دوچرخش رفت بعدش منم گفتم من نمیتونم سوار شم اینم گفت چرا مگه فلجی گفتم نه دخترم نمیشه 

بعدشم بیاید ببینین چی پیام داده بیشور😐😐😐

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

خب؟

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرجا چراغی روشنه از ترس تنها موندنه... ای ترس تنهای من، اینجا چراغی روشنه💁آه هیدن فرزندم👶💞 الیزابت با ساق شلواری 💙 ایلشاه ۷ ام💜زن پرنده lady bird💚سریره(همون که همیشه اولین کامنته)💘بچه مدرسه ای نمونه💓عذرا مثل جت نرو💖جودی77about💞کهـربا💛 (🌙🌹00)💝سوئیتر👑 (🌰84)🌹 الیزابت۸۱بنت🌸 عaسsaلl🍯 آسیاss💪 یکدانه هستش😎 دلبر اما جومونگ😈 (30📘)🎀 یه بچه مشدی🥪  لینک حرف ناشناسhttps://harfeto.timefriend.net/16469353197393
2050
چرا دختر نمیتونه سوار دوچرخه شه

چمیدونم والا فهمیدی به منم بگو

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
دوچرخه چیه ک قربون صدقشم بره😂

امضاتو اشتباه ننوشتی🥴

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                      یکی این گوشیو از دست نی نی یار پنج بگیره🤕
2051