2733
2734

من امشب حالم خیلی بدبود کلن چندروزه سرماخوردم امشب رفتم دکتر بهم سرم آمپول زدبااین حال بدم بعدظهر دومدل غذا پختم سالاد درست کردم وقتی که شام خوردیم نای بلند شدن نداشتم ولی بخاطر اینکه نمیتونم هیچوقت خونم نامرتب ببینم بااین حال پاشذم ظرفام شستم واشپزخونم مرتب کردم اومدم شوهرم تو پذیرایی پاگوشی بود تا نشستم کنارش فوری از اینستا اومد بیرون وگوشیشا گذاشت کنار چندین باراین کارو کرده بعش گفتم چیزی تو اینستات هس که تامن میام قطع میکنی فوری جبهه گرف وشروع کرد سرم داد زدن و دعوا کردن بعدم پاشد رف تو یه اتاق جدا خوابید حالم بدبود بدتر شد من مگه حرفم انقدر بدبود که اینکارو کنه😔😔😔دلم گرفته ای کاش هیچوقت ازدواج نمیکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ازدواج نکردم اما مراقب شوهرت باش لعنت یه این سایتای همسر یابی اینا نمیگم بهش شک کن شک زندگی رو میپاشونه اما مراقب باش و اینکه یادت باشه تا به خودت اهمیت ندی بهت اهمیت نمیده

..........
2738

مثلا بگو کلیپ خنده دار،داری ؟ با همدیگه نگاه کنیم؟ یا بگو ، من دوس دارم پیج های روان شناسی رو فالو کنم،تو چطور ؟  از پیج های ورزشی خوشت میاد؟ غیر مستقیم ،صحبت کن عزیزم

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
همیشه فکر میکنن حق بااوناس

اهوم متنفرم از این که مث آب خوردن خیانت میکنن و فک میکنن طرفشون نفهمه و هیچوقت نمیفهمه 

مگر میشود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد؟ خدای دانه های انار ✨🦋🦄

خب دیگه خورد سیر شد جای دستت درد نکنه بوده 

شما باید استراحت میکردین، یه سوپ هم واسه خودتون فقط درست میکردین میخوردین 👌🏻واسه فردا حتما اینکارو بکنید 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            

وقتی مثل ربات و عذر میخوام خدمتکار براش کار میکنی چه انتظاری داری برات حرمت قائل بشه؟ مریضی استراحت کن چرا تا حد مرگ به خودت زحمت میدی، اگر میخواببدی بهش می گفتی اون غذا بخره یا درست کنه و ظرفها رو بشدزه حساب کار دستش میومد

2706