2410
2553

کجا میخوای بری؟

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

تاکسی از محلتون میگرفتی خو اونا امنیتشون بیشتره

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی یکی دو روزه 

چرا با کسی که تعهد دادین به هم تو تموم لحظات پشت هم باشین قهر میکنید اینا همش میشه زمینه سردی خیانت طلاق همین

فکر نمیکنید شما زن و شوهرین دیگه برای اثبات غرورتون و این بچه بازیا دیر شده 

خودت میدونی مردا چطوری خام میشن اشتیرکن همین امشب

2456
زندگی یکی دو روزه  چرا با کسی که تعهد دادین به هم تو تموم لحظات پشت هم باشین قهر میکنید اینا ه ...

لج و لجبازی نیست حال روحیمو کلا بهم ریخته 

۲۰ سالمه ی ساله خونه خودمم  دوماهه ماهه متوجه شدم اعتیاد داشته ۶.۷ ساله ،یک ماه موند توخونه ترک کرد،دو ماهه رابطه جنسی نداریم دیشب بله برون ابجیم بود شبو موندم اونجا ،صبح اومدم خونه دیدم دستمال اینایی رو فهمیدم خود ارضایی کرده ،زدم بیرون رفتم خونه بابام ینی اصلا داغونم از لحاظ روحی  ،چجوری برم برا اشتی ،بدیش اینه ن میاد از دل ادم دربیاره ن هیچی عادی رفتار میکنه انگار هیچ چیزی نشده

لج و لجبازی نیست حال روحیمو کلا بهم ریخته  ۲۰ سالمه ی ساله خونه خودمم  دوماهه ماهه متوجه ...

چرا یه وقت مشاوره نمیگیری اینجوری افسردگی میگیری خب دختر برو تایم بگیر نهایتش جداییه دیگه یکم به فکر خودت باش من اصل موضوع رو نمیدونستم اخه اغلب کسایی که اینجا میگن قهریم سر چیزای بچگونس ولی شما حق داری این وضعیت تنهایی از پسش برنمیای حتما یه راهنمایی بگیر

چرا یه وقت مشاوره نمیگیری اینجوری افسردگی میگیری خب دختر برو تایم بگیر نهایتش جداییه دیگه یکم به فکر ...

از پس هزینش برنمیام میدونی سختیش اینه که یبار که تلفنی ب مشاور بهزیستی زنگ زدم خیلی تاکید کرد به کسی نگو شاید واقعا ترک کرد ابروش بره دگ راحت میره کارشو میکنه بخاطره همین بکسی  از خانواده خودم نگفتم همش دارم جلوی بقیه باروی خوش رفتار میکنم گل میگم گل میشنوم ولی تنهایی دارم له میشم خونم انگار زندونه میام توش غمم دوباره شروع میش ..

نمیدونم..ببخشید سرتو درد اوردم 

2714
درسته 

منم مشکل تورو دارم ۱۱ساله ازدواج کردم دوسالع فهمیدم اعتباد داره باهاش راه اومدم یکبارترک کرد پدرش فوت کرد بازم شروع کرد یه هفته پیش مچشوگرفتم داره خیانت میکنه ...همه روکشوندم خونه ام به همه گفتم داداشم یه ماه فرصت دادواس ترکش

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
منم مشکل تورو دارم ۱۱ساله ازدواج کردم دوسالع فهمیدم اعتباد داره باهاش راه اومدم یکبارترک کرد پدرش فو ...

وای چقدر بدددد...

۱۱ سال عمرتو بزاری واسه کسی اعتیاد داشته باشه هیچ خیانتم کنه 

از اینده میترسم قلبم تیر میکشه به اینچیزا فکر میکنم چه واس خودم باشه چه واس هرکس دگ مثل شما...اخه خدایا به کدامین گناه؟...

2706