2237
2217
عنوان

از لحاظ روحی ب چی نیاز دارین؟

1221 بازدید | 132 پست

±من به شخصه به یک هفته رها شدن از اطرافیانم، آنلاین نشدن، درس نخوندن، کسیو ندیدن و دور بودن از همه چیز‌و همه کس احتیاج دارم! تا لم بدم، بخونم، ببینم، فکر کنم و هر کاری به خودم مربوطه رو انجام بدم. :)

مسافرت اونم تنها

به قول شاملو:برای تو ،برای چشمهایت   .برای من،برای دردهایم.      برای ما،برای این همه تنهایی. کاش خدا کند کاری... روزهای هستند که دورند،دورند،خیلی دورند،اما میرسند بلاخره از راه می‌رسند...

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2215
2050

دیقا چیزایی که گفتی مود بود

فقط نیاز دارم دست از سرم بردارن همهه 

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider

دقیقا اسی مثل خودت . یک هفته بدون دغدغه فقط زندگی کنم فقط نفس بکشم تفریح کنم بدون فکر درس و اعصاب خردی دیگه بدون نت و گوشی که کسی دنبالم نکرده کاملا بی دغدغه

دختری شکست ناپذیر در درون من بیدار است :) 
2244

با هندزفری و موبایلم با یه عالمه چیپس پفک لواشک یه جا نشسته باشم یهو خبر برسه ک کاراش جور شده میاد خاستگاری زودم همه چیز پیش بشیم مال هم  

چگونه اقایون رو دیوانه کنیم؟ نیازی نیست کاری انجام بدین،خودشون روانین، اگه میتونین برای سلامتیشون دعاکنین...😀😂😈 اگر شوهرت خیلے غر میزنه باهاش دعوا نڪن، بغلش ڪن...بغلش ڪن ببرش دم پنجره بندازش پایین😐😂تنها کسایی که فهمیدن شوهر به هیچ دردی نمیخوره عنکبوتای ماده هستن که بعد از جفت گیری عنکوبتای نر رو میخورن دمشون گرم 😂

منم کاملااااااا مواردی رو که گفتی نیاز دارم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می‌کند:کتاب‌هایی که می‌خوانید و انسان‌هایی که ملاقات می‌کنید.💎مک لوهان💎🕯📚📖🕯
2241