2726
هنوز که نه انشالله هفت سال دیه:) از بچگی خوشم نمیومد دانشجو رو دکتر مهندس صدا کنن😂💔

اهان پس تازه دانشجویی فکر کردم که دیکه اخراشی 

انشالله موفق بشی عزیزم برات سلامتی ارزومندم 😊😍

با خدا باش پادشاهی کن 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی😍😍😍

الان که دانشجو شدی چند ساعت میخونی عزیزم؟

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
2728
الان که دانشجو شدی چند ساعت میخونی عزیزم؟

فعلا هیچی :)

ترمم بهمنه 💔😂

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
فعلا هیچی :) ترمم بهمنه 💔😂

به سلامتی 😌❤

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
ای جونم بسلامتی😍

سلامت باشی عزیزم😘

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
بهترینش بدنیا اومدن بچم هست.روزای خوب زیاد داشتم خداروشکر روزی که جواب کنکور اومد روزی که گواهینامه ...

خدا حفظش کنه براتون😍

و کافیست که پرودگارت نگهبان و کارساز باشد😍🌱
2706