2733
2734
عنوان

چالش+😍

4261 بازدید | 254 پست

این متنو به همسرجان بفرستید ( رل ، دوست و.... ) یا مادر جان یا پدر جان و هر جان دیگه😎

و اسکرین بگیرید بزارید اینجا لذت ببریم 😍

این جمله رو یه مشاور درجه یک بهم گفت به همسرت بگو اندازه ۱۰۰ گل رز و ۱۰۰۰ بار دوست دارم که واسه زن خیلی ارزش داره

واسه مرد اینجوری ارزش داره :

//من حاضر نیستم تورو با دنیا عوض کنم تو عزیزدل منی.//

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹

😂😂بزار قرارع تصویری بحرفم باش بهش بگم😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

https://t.me/joinchat/oFGICqoYg69iMTA8

لینک چله دعای فرج 

۶ نفر میخواهیم چله تکمیل شه 

خوشحال میشم شرکت کنین😘😘

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂بزار قرارع تصویری بحرفم باش بهش بگم😂

نه اسکرین خیلی باحاله پیام بده 😘😘😘

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
2728

من اگه بگم نهایتا ی قلب بفرسته

ولی میدونم بدش میاد   زیاد حرفای این مدلی عاشقانه دوس نداره

میشه ی صلوات برا رسیدن ب حاجتم بفرستین مهربونا   ک با عشقم ب خوبی و خوشی بریم سر خونه زندگیمون  
2738
خب مشکل اینجاست هیچ پیامی رو جواب نمیده کلا 😂😂 حتی اگه بگی سرم زیر گیوتینه 

حالا بگو این عاشقانه س بعدشم به پدری مادری ‌...

من اگه بگم نهایتا ی قلب بفرسته ولی میدونم بدش میاد     زیاد حرفای این مدلی عاشقانه دوس ند ...

اشکال نداره 😉

2706