2204
2217
عنوان

یکی ع دوستام عقد کرده بعد هی....😐

89246 بازدید | 535 پست

عکس میزاره از دست خودشو شوهرش

اغا خیلی میزاره

هروقتم نگا نمیکنم بم پی ام میده میگه عزیزم مگه شمارمو سیو نکردی😐 خو ادم چی بگه بش

بگم چندشم میاد یا چی؟

حالا یدونع عکسشو ببینید خودتون نظر بدید

(عکس رو اینستا هم میزارن مشکلی نی)

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2215

اقا این سما رو نزار . همون خودت میبینی کافیه 🤣🤣🤣

7 کیلو کم کردم   . دوره تثبیت شروع شد . کم  بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

چند سالشه اشکال نداره اولشه ذوق داره🤣🤣

چیزی که نی نی سایتی ها میخوان بهت ثابت کنن خیلی خوشگل و خوش هیکلی همچی تمومی ولی اعتماد به نفس نداری😆ولی خودت میدونی خودشون میدونن شکلت عین میمون هیکلتم عین خرس🦧🦍🐻خیلیم اعتقاد دارن به اینکه حتما حتما باس از شوشوت طلاق بگیری😮👫... آها یادم رفت همه خواهر شوهرت و مادر شوهر و زن داداشا عفریتن تو فرشته ای😈👿🧚🧚‍♀️🧚‍♂️میخوام بگم فضای جالبی داره بخندید و شاد باشید😁
2050
شوهرش فاک داده😐

نمیدونم والا😐😂

چرا انگشت شوهرش انقدر جلب توجه میکنه 😂😂

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
چند سالشه اشکال نداره اولشه ذوق داره🤣🤣

این خیلی ذوق داره زیاااد

۱۷سالشه 

۱۶عقد کرد

2239

وای حس میکنم دوستت حمله کرده سمت دست شوهرش 

اوکی بزارید ولی قبلش چهار تا عکس قشنگ ببینید ایده بگیرید این چیه انگار شوهره رو تور کرده

بیایید برای همدیگه دعای خوب کنیم همیشه تو کامنتا 😘🫂🥺یادتون باشه دعامون در حق دیگران خیلی بیشتر میگیره و ممکنه کمک بزرگی به زندگی یه نفر باشه   التماس دعا 😘🫂💋
اقا این سما رو نزار . همون خودت میبینی کافیه 🤣🤣🤣

بزارم تا بقیه بدونن این چیزا هیچ قشنگی نداره واقن

فقط حال ادمو بهم میزنن🤣

2051