2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه کرونا نداشته باشم و بدن‌دردم از خستگی باشه

اینکه کارای روی هم تلنبار شده‌م تند تند انجام بشه

اینکه مریضی بابام خوب بشه

اینکه رابطه‌ی خرابم با دوستم رو دوباره آباد کنم

چقدر چیزی میخواستم 😐❤🤔

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸
2728
یه تصادف که ۸ نفر باهم بمیرن

وای نگو، 8تاچجوری آخه، من دوساعت پیش تصادف شدجلوی خونمون یه خانم بودبنده خدافوت مرد ازاونموقع ازفکرش درنمیام، نون خریده بودبره خونه، همش میگم بچه داشته منتظرش بودن کلا روانم ریخته بهم،خداصبربده به خانوادش جوان بود

تو هم شوهرت خونه نیس ؟😂

نه حالت من بدتره هست ولی جنگیم😬

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
نه حالت من بدتره هست ولی جنگیم😬

😂😂 بدو برو بپر بغلش آشتی کن 

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 
خدا باعث وبانیشو لعنت کنه .همه مردم حس شمارو دارن باور کن

گرونی جای خود . من بخاطر بد شانسی خودم چرا از این زندگی فقط من باید بد شانس باشم الان ی دعوایی بدی با مادرم کردم ای خدا ی نگاه هم به ماهم بکن 

تخمه و چای داااااغ و ویار بارداری و ناز کردن دلم میخا۰😀😀😀😀😊😊😊😊

دوست عزیز من خیلی کم پیش میاد امضای کسی رو بخونم امشب یهویی دلم رو امضای شمایه جوری شد خوندم ان شالله به زودی دامنتون سبز بشه ازخداوندبهترین هارو براتون میخوام ان شالله یه کوچولوی سالم وصالح بذاره تو آغوشت🌹🌹🙏

2706